• Merhaba Sitemizi Smf den Xenforoya taşıdık bundan dolayı şifrenizi güncellemeniz gerek verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz webtiryaki team.

YENİ ÜYE PERMİ

Merhaba,
RC3 2.1 Boru_RC3 kullanıyorum sitemde
Siteye kayıtlı olan kullanıcıların siteye ilk kayıt olduğunda kayıtlı üye permini alsın istiyorum fakat gelen kullanıcılar "İleti Sayısına Göre Guruplardan" çekiyor permi o kısmı nereden inaktif edeceğim acaba. Teşekkür ederim şimdiden

Web sitesi
www.forumsever.com
Merhaba, hoşgeldiniz öncelikle. Eğer yanlış anlamadıysam Yönetim >> Üyeler >> Üye Grupları >> Kullanıcı Grupları sayfasından yapacaksınız.  Düzenlemek istediğiniz grubu yanında Değiştir bağlantısından tıklayarak yapabilirsiniz. İleti tabanlı seçeneğini değilde ÖZel seçeneğini tıklarsanız, üyeler kendileri seçebilir.

KeReM @' Alıntı:
Merhaba, hoşgeldiniz öncelikle. Eğer yanlış anlamadıysam Yönetim >> Üyeler >> Üye Grupları >> Kullanıcı Grupları sayfasından yapacaksınız.  Düzenlemek istediğiniz grubu yanında Değiştir bağlantısından tıklayarak yapabilirsiniz. İleti tabanlı seçeneğini değilde ÖZel seçeneğini tıklarsanız, üyeler kendileri seçebilir.
Merhaba Sanırım ben eksik anlattım;
https://hizliresim.com/KFyQ7K Ekte göreceğiniz üzere altta çarpı ile işaretledim
Benim isteğim biri foruma kaydolduğu zaman kayıtlı üye permi alsın fakat alttaki ops permini alıyor 2.0.17 sürümünü kullanırken kapatabilmiştim o özelliği RC3 e yeni geçtiğim için bulamadım yada yok sanırım. Tekrardan Teşekkür ederim

Üst Alt