YENİ ÜYE PERMİ

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

baxa

Yeni Üye
Merhaba,
RC3 2.1 Boru_RC3 kullanıyorum sitemde
Siteye kayıtlı olan kullanıcıların siteye ilk kayıt olduğunda kayıtlı üye permini alsın istiyorum fakat gelen kullanıcılar "İleti Sayısına Göre Guruplardan" çekiyor permi o kısmı nereden inaktif edeceğim acaba. Teşekkür ederim şimdiden

Merhaba, hoşgeldiniz öncelikle. Eğer yanlış anlamadıysam Yönetim >> Üyeler >> Üye Grupları >> Kullanıcı Grupları sayfasından yapacaksınız.  Düzenlemek istediğiniz grubu yanında Değiştir bağlantısından tıklayarak yapabilirsiniz. İleti tabanlı seçeneğini değilde ÖZel seçeneğini tıklarsanız, üyeler kendileri seçebilir.

KeReM @' Alıntı:
Merhaba, hoşgeldiniz öncelikle. Eğer yanlış anlamadıysam Yönetim >> Üyeler >> Üye Grupları >> Kullanıcı Grupları sayfasından yapacaksınız.  Düzenlemek istediğiniz grubu yanında Değiştir bağlantısından tıklayarak yapabilirsiniz. İleti tabanlı seçeneğini değilde ÖZel seçeneğini tıklarsanız, üyeler kendileri seçebilir.
Merhaba Sanırım ben eksik anlattım;
https://hizliresim.com/KFyQ7K Ekte göreceğiniz üzere altta çarpı ile işaretledim
Benim isteğim biri foruma kaydolduğu zaman kayıtlı üye permi alsın fakat alttaki ops permini alıyor 2.0.17 sürümünü kullanırken kapatabilmiştim o özelliği RC3 e yeni geçtiğim için bulamadım yada yok sanırım. Tekrardan Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt