• Merhaba Sitemizi Smf den Xenforoya taşıdık bundan dolayı şifrenizi güncellemeniz gerek verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz webtiryaki team.

Son Mesajda Yazılanlar Yukarıda Kalıyor

Web sitesi
www.forumsever.com
Top 10'da konulara verilen yanıtlar tıklandığında açılan sayfada son mesaj görünmesi gerekiyor fakat bende son mesaja gidiyor ama cevap yazanın imzası görünüyor. Yazdıklarını okumak için sayfayı yukarı kaydırmam gerekiyor. Bir yerleri kurcalarken bozmuşum ama ne olduğunu bulamadım. Nasıl düzeltebilirim :)

orhan

Moderator
Web sitesi
webtiryaki.com
Kerem bir inceleyelim bakalim bir hata varmi yanliz yapida bir sorun var

Kod:
<div class="structItem-title"><a href="https://www.forumsever.com/forum-oyunlari/bir-harfini-degistirerek-kelime-turetme/msg2314/?topicseen#msg2314" rel="nofollow">Bir harfini değiştirerek kelime türetme</a></div>

rel="nofollow

bu kodla gogleye bu konuyu görme demişiz? kaldır o kodu evde değilim döndüğümde kodları incelerim.

Web sitesi
www.forumsever.com
Tamam hocam, ben kurcalamadan sizden haber bekliyorum o zaman. Birde hocam son konuları etkileyen bir nofollw bulamadım. :S

Hocan sonradan inceleyince default tema dahil istatistiklerde nofollow var,  burada birde konusalda istatistiklerde nofollow yok.

cakal

Yönetici
Administrative
Web sitesi
webtiryaki.com
[member=2]orhan[/member] hocam BoardIndex.template fonksiyonu bunu gerektirir nofollow olması normal yoksa konuyu değil orayı indekiler

[member=231]KeReM @[/member] hocam buradaki istatistik modu ssi kullanıyor o yüzden gerek yok nofollow olmasına.

Üst Alt