Son Mesajda Yazılanlar Yukarıda Kalıyor

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

KeReM @

Kayitli Üye
Web sitesi
www.forumsever.com
Top 10'da konulara verilen yanıtlar tıklandığında açılan sayfada son mesaj görünmesi gerekiyor fakat bende son mesaja gidiyor ama cevap yazanın imzası görünüyor. Yazdıklarını okumak için sayfayı yukarı kaydırmam gerekiyor. Bir yerleri kurcalarken bozmuşum ama ne olduğunu bulamadım. Nasıl düzeltebilirim :)

Kerem bir inceleyelim bakalim bir hata varmi yanliz yapida bir sorun var

Kod:
<div class="structItem-title"><a href="https://www.forumsever.com/forum-oyunlari/bir-harfini-degistirerek-kelime-turetme/msg2314/?topicseen#msg2314" rel="nofollow">Bir harfini değiştirerek kelime türetme</a></div>

rel="nofollow

bu kodla gogleye bu konuyu görme demişiz? kaldır o kodu evde değilim döndüğümde kodları incelerim.

Tamam hocam, ben kurcalamadan sizden haber bekliyorum o zaman. Birde hocam son konuları etkileyen bir nofollw bulamadım. :S

Hocan sonradan inceleyince default tema dahil istatistiklerde nofollow var,  burada birde konusalda istatistiklerde nofollow yok.

[member=2]orhan[/member] hocam BoardIndex.template fonksiyonu bunu gerektirir nofollow olması normal yoksa konuyu değil orayı indekiler

[member=231]KeReM @[/member] hocam buradaki istatistik modu ssi kullanıyor o yüzden gerek yok nofollow olmasına.

Ben bu konuyu tekrar hortlatacağım ama diğer sistemlerde incelediğim kadarı ile istatistiklerinde nofollow kullanılmıyor. Deneme maksadıyla kaldırıyorum, istatistiklerin indexlenmesine faydasını yada zararını göreceğim zamanla. İhtiyacı olanlar için.

Subs-Recent.php bul

Kod:
'link' => '<a href="' . $scripturl . '?topic=' . $row['id_topic'] . '.msg' . $row['id_msg'] . ';topicseen#msg' . $row['id_msg'] . '" rel="nofollow">' . $row['subject'] . '</a>'

Değiştir

Kod:
'link' => '<a href="' . $scripturl . '?topic=' . $row['id_topic'] . '.msg' . $row['id_msg'] . ';topicseen#msg' . $row['id_msg'] . '" >' . $row['subject'] . '</a>'

Geri
Üst Alt