Üyeliğin hakkında sorunlar👨🏼‍🔧yaşıyorsanız bunu bizimle paylaşa bilirsiniz
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.
  • Sitemiz Bir Webmaster forumu ve tartışma platformu dur webmaster forumu dışındaki konular yasaktır direkt silinecektir.
  • Our site is a Webmaster forum and discussion platform. Topics outside the webmaster forum are prohibited and will be deleted immediately.

Ziyaretçilerin mesaj yazma sorunu

Welcome to our site, Guest

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ronay ayk

Kayitli Üye
Reaction score
1
Website
muhabbetkuslari.org
-Ziyaretçilere mesajları açtım ama alt tarafa botlardan korunmak için doğrulama kodunu nasıl aktif edebiliriz?
2.1Rc1 kullanıyorum ....

Birde sürekli yazmaması gümlük yanıt ksıtlaması koyabilir miyiz? Şimdiden teşekkür ederim ?

-Ayrıca 2.1rc1 için facebook vb sosyal medyada paylaş butonu modu mevcut mu?

-Ziyaretçilere mesajları açtım ama alt tarafa botlardan korunmak için doğrulama kodunu nasıl aktif edebiliriz?
2.1Rc1 kullanıyorum ....
yönetim-Yapilandirma-Spam Korumasi bölumunden reCAPTCHA Verification System aktif yapin tabi reCAPTCHA key almaniz gerek

Birde sürekli yazmaması gümlük yanıt ksıtlaması koyabilir miyiz? Şimdiden teşekkür ederim ?

Üye izinlerinde Olabilir?

-Ayrıca 2.1rc1 için facebook vb sosyal medyada paylaş butonu modu mevcut mu?

Bir ara ekleriz.

Bu siteden https://www.google.com/recaptcha/admin/create keyini oluşturabilirsin ücretsizdir.

Back
Top Bottom