Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

yorumcu

Yeni Üye
Katılım
3 Ara 2021
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Istanbul
Site Url
https://bikactik.com/
Site Title
Yeni İlan Siteniz Bikactik.com
Site Adı: Bikactik.com Ücretsiz İlan Ver!
Site Adresi : https://bikactik.com/
Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress
Açıldığı Tarih: 2022
Site İçeriği & Amacı : bikactik.com ile ilan yüklemek ve alıcılara ulaşmak çok kolay. Gelişmiş ilan paneli, gelişmiş kullanıcı paneli sayesinde her kesimden üyeye ev sahipliği yapmaya hazır olan Bikactik, sizleri de bünyesinde görmek için sabırsızlıkla bekliyor.
Sade, şık ve hızlı tasarımı ile hemen İlan Ver. Her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile birlikte ilanlarınızın kolay satılmasını sağlamasının yanı sıra gelişmiş listeleme seçenekleri ile kolaylıkla aradığınız ilanı bulmaya yardımcı oluyor.
İlan Sitesi olarak hayatına başlamış olan bikactik, gelişmiş sistem güncellemeleri ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Sayısız kategori hizmetinin yanı sıra neredeyse sonsuz alt kategori sistemi sayesinde aradığınız ürünü her daim bulabilirsiniz. İlan vermek ve satış yapmak da ilan bulup almak kadar basit!
Emlak ilanlarından Vasıta ilanlarına, Alışveriş ilanlarından Firma ilanlarına kadar pek çok detaylı ilan konusuna anında ulaşabilirsiniz.
Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri :
Hayatınızda hiç ilan yüklemediniz mi? Bikactik.com sizler için gerekli yönlendirmeyi yapmaya hazır. Basit kayıt adımları ile birlikte sisteme ister alıcı olarak ister satıcı olarak kayıt olun.
Kayıt işlemleri sonrasında yüklemek istediğiniz ürünleri kısa bir süre içinde herkese gözükecek şekilde aktif edebilirsiniz. Basit yönlendirmeler ile kolay bir şekilde ilanlarınızı yüklemenize olanak tanıyan sistem.
Geniş üye yelpazesi sayesinde kısa sürede alıcı bulunmasına destek olur. Antika araçlar, modifiye araçlar gibi niş kategorilere de sahiplik yapan bikactik, hobileriniz ve zevkleriniz için adeta bir buluşma noktası olmayı hedefliyor.
 
Geri
Üst Alt