Web Sayfası İndekslemenin En İyi Yöntemi


ravva

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Şub 2019
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1018
Web sitesi
www.vivaindia.com.mx
Günümüzde En İyi Web Sayfası İndeksleme Yöntemi hangileridir? Lütfen görüşünüzü paylaşın?
 

muratbora

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Şub 2019
Mesajlar
45
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
1018
1) Birinci şart iyi bir tema, hızlı bir host kullanman lazım öncelikle

2) Kopya olmayan içerik yazmalı ( en az 20-30 arası ), içerik içerisine kopya olmayan görseller koyulmalı ( en az 2 ), resim adlarını konu başlığı ile alakalı olarak isimlendirmeli, alt taglarını yine konu ile alakalı yazmalı,

3) İçerikleriniz mutlaka SEO kurallarına uygun yazılmalıdır.

4) İçerik içine mutlaka konu ile alakalı bir video koyunuz

5) 20-30 makaleyi aynı anda yayınlamamanız lazım, yazdıkça değil! O yüzden 20-30 makaleye kadar sayfanızı yayınlamayınız.

6) Webmaster'de hesap oluşturup sitenizi ekleyiniz, sitemap'ı ekleyiniz, ve makalelerinizi yayınlayınız.

7) Google aynı gün indexleme yapacaktır.

8) 2 - 3 hafta geçtikten sonra sitenizin sayfalarınızı ziyaretçi gibi açıp, altına yorumlar yazınız hepsinin sanki bir ziyaretçiymiş gibi.

9 ) 2-3 hafta sonra Sosyal medya hesaplarınızda içeriklerinizi paylaşınız ( Facebook, twitter, youtube, blogger.com vs )

10 ) Makaleler yayınlandıktan 2-3 hafta sonra sizin içeriklerinizle alakalı başka sitelerin makalelerinin altına gidip site URL adıyla yorum yapınız ve site izin veriyorsa kendi makalenize link veriniz. Bunu 5-10 arasında yapınız çok yapmayınız.

9) Bu aşamadan sonra günde en az 1 en fazla 10 makale girmeyi alışkanlık haline getiriniz ve artık yayınlar yayınlamaz sosyal medya hesaplarında paylaşınız. Siteyi ilk açtığınızdaki gibi 2-3 hafta beklemenize gerek yok!

10 ) Her açtığınız sitenin başka muadil bir sitesini açınız, site web master onayını yeni başka bir hesaptan yapınız, bu site başka bir hostta yayınlanmalı, hatta domain kaydını bile başka firmadan yapmalısınız...yani anlayacağınız tamamen ayrı başka bir site gibi görünecek.. Bu yeni sitede ilk sitenizde yazdığınız konuların muadillerini yazınız ve her sayfadan ilk sitenizdeki ilgili sayfaya link veriniz...Bu sayı 20'yi geçmemeli.


Bütün bunların hepsini sırasıyla yapınca, 3 ay sonra yazdığınız tüm makaleler kendi anahtar kelimesinde en başa oturacaktır.

 
Üst Alt