Web master formu TR'de ilk

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

wmtakimi

Yeni Üye
Katılım
15 Ağu 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
WM Takımı

FORUM SİTEMİZ İÇİN TIKLAYINWeb Master Takımı isimli platform, günden güne gelişim ve değişiklik gösteren dijital ortamın kısa bir özeti niteliğinde olan sitedir. Site içerisinde seo, sem, stream, e-ticaret gibi pek çok dijital dünya kategorisinde alanında uzman kişiler ve bu içerikleri öğrenmek isteyen kişiler bulunur.
Web Master daha çok internet sitelerini kurmak ve geliştirmekle alakalı konuların toplandığı bir alandır. Takım teriminin kullanımı ise bu amaçları üstlenmiş olan kişilerin bir araya gelmesinden ötürüdür.
WM İçerikleri
wmtakimi.com bünyesinde yer alan konular google, adsense, adwords, seo, backlink, sem, yandex ve dijital dünya çalışanı olan herkesin ilgiyle takip ettiği konulardır. Bu konuların ortak özelliği daima gelişmeleri ve değişmeleridir.
Alanında uzman kişilerce oluşturulan bu konular hakkında site bünyesinde yer alan konularda bilgi alışverişleri yer alırken sektördeki gelişmeler de an ve an bu siteye aktarılır. WM Takımı forumu üzerinde açılan sohbetlerde konuyla ilgili olan kişiler hem kişisel hesapların hem de sektörel hesapların nasıl daha fazla gelişip büyüyebileceği hakkında fikir alışverişleri yapılır. Büyüme ve gelişme konusunda en çok dikkat çeken mecralar elbette ki sosyal medyalardır. Sosyal medya uygulamaları üzerinden yapılacak olan hizmetlerin bilgilendirmeleri ve bu mecralar hakkında bilgi alışverişleri de site içerisindeki forumda yer almaktadır.
WM Sosyal Medya
Geride bıraktığımız son çeyrek asırda insanlar internette daha fazla zaman harcar oldu. Bunda etkili olan sebeplerin en büyüyü ise araştırmalara göre sosyal medya uygulamaları olarak biliniyor. Uygulamalar, insanların sosyal, sanatsal, çevresel ve elbette ki duygusal ihtiyaçlarına göre üretilmiş olan programlardır. Bu programlar sanal olarak görülse de bünyelerinde gerçek dünyanın büyük bir kısmını barındırırlar. Bu da insanların bu uygulamaları, gerçek zamanlı sosyalleşmeden daha fazla tercih etmeleri anlamına geliyor.
Sosyal medya uygulamaları zamanla insanların popüler olmasını sağlayan, pek çok sosyal aktivitenin bünyelerinde gerçekleştirilmesine olanak tanıyan uygulamalardır. Özellikle son yıllarda uygulamaların birbirleriyle rekabetleri sonucunda ortaya çıkmış olan pek çok yeni özelliğe bakıldığında uygulamaların artık sosyal aktivitelerden daha fazlasını kullanıcılarına sunduğu görülür. Dijital dünyanın hayatımızın ortasına bomba gibi düştüğü son iki yılda ise sosyal medya uygulamalarının insanlara sunduğu en büyük özellik şüphesiz ki e-ticaretin her ağını bünyesinde barındıran özelliklerdir.
Web Master Takımı sosyal medya uygulamaları üzerinden yürütülecek olan dijital etkinliklere, bu uygulamalardaki her yeni gelişmeye, uygulama ara yüzlerine eklenen yeni özelliklere yer verir. Site bünyesindeki bilgilendirmelerin yer aldığı sosyal medya uygulamaları en çok kullanılan Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tiktok, Pinterest, Telegram ve Tumblr uygulamalarıdır. WM takımı, bu uygulamalar bünyesinde yer alan e-ticaret, e-pazarlama gibi yeni açılan kapılardan da sıkça söz etmektedir. Esasında bu amaçla kurulmuş olan site üzerinden kişiler hem dijital pazarlamayı öğrenebilir hem de öğrendiklerini WM forumda açılan konular sayesinde geliştirerek kendilerine iş imkanı bulabilirler.
WM Üyelik
Web Master Takımı üyelik hesabı açmak pek çok e-ticaret, e-pazarlama ve sosyal medya bilgilendirme sitelerinin aksine ücretsizdir. Ücretsiz olmasının sebebi ise daha fazla kişiye ulaşmak, daha fazla kişiye online eğitimler vermek ve böylece daha fazla kişinin online meralarda iş bulmasını sağlamaktır.
Evet! İş bulmak!
Günümüzde dijital ortamda yapılan işlerin büyük çoğunluğu kısa ya da uzun vadeli online eğitimler sonucunda bulunur. Bu eğitimlerde etkili olan siteler ise Web Master Takımı gibi alanında uzman kişilerin toplandığı, bilgi alışverişinde bulunduğu sitelerdir. Eğer siz de online işler yapmak ve dijital ortamdan beslenmek istiyorsanız wmtakimi.com tam size göre!
 
Geri
Üst Alt