Ön izleme UI.S SMF 2.1 tema

Preview
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhan

Moderator
Merhaba yeni bir temaya başladım
UI.png

Orhan hocam güzel görünüyor gelci ben sade olmasından yanayım bana göz dayanamaz gelci gençler böyle seviyor.

Orhan hocam güzel görünüyor gelci ben sade olmasından yanayım bana göz dayanamaz gelci gençler böyle seviyor.
inan benimde hoşuma gitmiyor aşırı grafik kullanmak temanın performansını sıfırlıyor ama tirent temalar hep böyle yapacak bir şey yok cağa ayak uydurmaktan başka:sleep:

mükemmel olmuş elinize sağlık Orhan usta

Eline sağlık hocam, sen tema yapmayı bırakma. Sizin temalara alternatif bir tema görmedim daha.

Eline sağlık hocam, sen tema yapmayı bırakma.ELLERİNE SAGIK HOCAN

tema güncellendi 20% biti

DEMO

Tema güncellendi.

ellerine sagık orhan kardeşim gene süper bi calışma yapmışsın ben cok beyendim ellerine sağlık

Hocam emeğine sağlık, bende soldaki menü ile ilgili görüş bildirecektim ama gerek kalmamış. Yalnız menu mobilde boş görünüyor.

Ekran Görüntüsü 2021-09-19 17.41.50.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri