Üyeliğin hakkında sorunlar👨🏼‍🔧yaşıyorsanız bunu bizimle paylaşa bilirsiniz
Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.
  • Sitemiz Bir Webmaster forumu ve tartışma platformu dur webmaster forumu dışındaki konular yasaktır direkt silinecektir.
  • Our site is a Webmaster forum and discussion platform. Topics outside the webmaster forum are prohibited and will be deleted immediately.

Ön izleme UI.S SMF 2.1 tema

Welcome to our site, Guest

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Preview
Status
Not open for further replies.
Orhan hocam güzel görünüyor gelci ben sade olmasından yanayım bana göz dayanamaz gelci gençler böyle seviyor.

Orhan hocam güzel görünüyor gelci ben sade olmasından yanayım bana göz dayanamaz gelci gençler böyle seviyor.
inan benimde hoşuma gitmiyor aşırı grafik kullanmak temanın performansını sıfırlıyor ama tirent temalar hep böyle yapacak bir şey yok cağa ayak uydurmaktan başka:sleep:

Eline sağlık hocam, sen tema yapmayı bırakma. Sizin temalara alternatif bir tema görmedim daha.

Eline sağlık hocam, sen tema yapmayı bırakma.ELLERİNE SAGIK HOCAN

ellerine sagık orhan kardeşim gene süper bi calışma yapmışsın ben cok beyendim ellerine sağlık

Hocam emeğine sağlık, bende soldaki menü ile ilgili görüş bildirecektim ama gerek kalmamış. Yalnız menu mobilde boş görünüyor.

Ekran Görüntüsü 2021-09-19 17.41.50.webp

Hocam emeğine sağlık, bende soldaki menü ile ilgili görüş bildirecektim ama gerek kalmamış. Yalnız menu mobilde boş görünüyor.
Evet gözümden kaçmış düzelteyim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom