Tanıtım Ücretsiz & Reklamsız Hızlı Resim Servisi - Resim.pro

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

resimpro

Yeni Üye
Katılım
21 Tem 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Türkiye
Site Url
https://resim.pro/
Site Title
Resim Yükle Ve Hızlı Resim Servisi | Resim.pro

Hızlı Resim​

Ücretsiz resim yükleme aracı olan resim.pro yüklemek istediğiniz resimleri veya paylaşmak istediğiniz resimleri 100MB'a kadar yükleyebilir ve tüm aktif çevrimiçi platform 'da sınırsız resim paylaşmayı sağlayan hızlı resim servisidir. Web adresimize e-posta adresiniz ile ve Google hesabınız ile giriş yaparak veya Facebook ile giriş yaparak ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz, Oluşturulan üyelikler tamamen ücretsizdir. Web adresimizde kabul edilen resim formatları şu şekildedir; JPG, JPEG, PNG ve GIF olmak üzere 4 formatta resim yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme yaptığınız hızlı resimler sunucularımızda kullanıcının isteği doğrultusunda süresiz şekilde kalmaktadır, Anonim olarak yaptığınız resim yüklemeleri üzerinde oynama yapılmamaktadır. Dilediğiniz zaman yüklenmiş olduğunuz resimleri kaldırmak istiyorsanız web adresimize e-posta adresiniz ve Google hesabınız ile giriş yaparak veya Facebook ile giriş yaparak ücretsiz üyelik oluşturabilir dilediğiniz zaman resimler üzerinde oynama yapabilir veya kaldırabilirsiniz.


Resim Yükle​

Kişisel web adreslerinizde yüklemek istediğiniz resimler fazlamı yer kaplıyor, Veya bir yakınınıza resim göndermek istiyorsunuz fakat herhangi bir sosyal medya aracını kullanmak istemiyorsunuz bu durumda resim.pro devreye girmektedir tüm kullanıcısına ücretsiz 100MB'a kadar resim yükleme imkanı sunmaktadır. Resim.pro adresinde ücretsiz üyelik oluşturun dilediğiniz kadar resim yüklemesi yapın ve daha sonrasında işiniz bittiyse dilediğiniz zaman kaldırın. Güçlü altyapısı ile ışık hızında resim yükleyerek aklınıza gelebilecek tüm aktif alanlarda resim paylaşabilirsiniz, Yüklemiş olduğunuz resimleri kolay ve kısa link adresiyle ışık hızında resim paylaşabilirsiniz.


Resim.pro - Kullanım Koşulları​

Irkçılığı ve çocuk pornografisini tasvir eden tüm resimleri resim.pro kesinlikle izin vermemektedir. Bu şartları ihlal eden resim yüklemesi yapılırsa resim sunucumuzdan kaldırılır ve tespiti halinde web adresimizden kullanıcı engellenir. Web adresimizi kullanan ziyaretçilerimiz kendi yüklediği resimlerden sorumludur resim.pro kesinlikle sorumluluk almaz. Resim.pro yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir kontrol etme veya araştırma yükümlülüğü yoktur bu sebep ile hukuka veya mevzuata uygun olmayan içerikler için lütfen bize bildiriniz.
 
Geri
Üst Alt