Ücretsiz Google Adwords kupon kodu sahibi olun

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

samet

Kayitli Üye
Katılım
23 Ara 2018
Mesajlar
52
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Yaş
1020
Google Adwords dünyanın en büyük reklam ağı konumunda ve dolar krizinin ardından bazı televizyon kanalları Google reklamlarının da boykot edilmesi için bastırmaya başladı. Adeta hedef gösterilen firmaların Google Adwords reklam ağından çıkması isteniyor.

Google Adwords yaklaşık 15 yıldır 100 TL/150 TL Ücretsiz Adwords Kuponu Kodu veriyor. 25 TL,lik harcamanıza 100 ya da 150 TL,lik reklam katkısı sağlıyor. ancak bu reklam kodlarını kullanmanızı da belli şartlara bağlıyor. Ücretsiz adwords kupon kodu kullanmak için makalemizi sonuna kadar okuyabilirsiniz. Google 100 TL reklam kuponu kodları kullanmak için reklam veren, ancak ücretsiz Google reklamından faydalanamayan binlerce kişi ya da firmanın olduğu tahmin ediliyor.

100 TL Ücretsiz Adwords Kuponu Kodu kullanımı bazı şartlara bağlanmış. Bunlardan ilki, her hesabınızdan bu indirim kupon kodunu bir kere kullanabilirsiniz. İkincisi de kupon kodunu 25 TL,lik reklam için yaptığınız ödeme tükenince girmelisiniz. Aksi halde 100 TL,lik Google Adwords reklam kupon konunuzun daha önce girildiğini ve kullanıldığından dolayı da bunu kullanamayacağınız uyarısını alırsınız. Bu da demek oluyor ki, 100 TL,lik bedava kupon ile reklam yapmayı hedeflerken, cebinizden 25 TL çıkmış olacak. Ücretsiz kupon kodu da hayal olacak.

Google'da Reklam Verin
Google Ads ipuçları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için kaydolun ve 100TL* değerinde kupon kazanın.

Adwords ücretsiz reklam kupon kodu için http://google.com.tr/adwords kuponu linkine tıklayarak ücretsiz kupon kodu talebinde bulunabilirsiniz. Bot ile reklam kodunuzu gönderdikleri için anında mail adresinize Adwords Reklam Promosyon Kodu gelecektir.

Önceleri bu şekilde anında ücretsiz reklam kodu almanız mümkün değildi. Talep edersiniz ancak haftalar sonra ücretsiz kupon kodunuz gelirdi. Sizin de bu arada reklam ihtiyacınız kalmaz ve reklam kodunu kullanmazdınız. Bir de reklam kodu belli zaman aralıkları için gönderiliyor. Bu zaman zarfında kullanılmayan reklam kodlarınız geçersiz hale gelecektir.

Google Adwords Reklam kodu talep süreci şu şekilde işliyor.

 • Yukarıda verdiğimiz linke tıklıyorsunuz
 • Açılan sayfada mail adresi istenen yere Gmail uzantılı mail adresimizi yazıyoruz.
  (Bu mail adresinde daha önce Adwords reklam kuponu kullanılmamış ve Adwords reklam yapılmamış olmalı)
 • Kupon Talep Edin butonuna tıklayarak talebimizi gönderiyoruz.
 • Mail adresimizi kontrol ediyoruz ve kupon konumuzu edinmiş oluyoruz.
 
Google no longer offers free AdWords coupon codes directly to individuals. However, Google occasionally provides promotional offers to new advertisers or through partnerships with other companies. Here are some ways you might be able to obtain a Google AdWords coupon code:
 1. Google Partners: Google Partners, a program for advertising agencies and professionals, sometimes offers promotional codes to its members. You may find a partner who is willing to share a code with you.
 2. Web Hosting Providers: Some web hosting companies offer Google AdWords credits as part of their hosting packages. When signing up for hosting services, check if any AdWords credits are included.
 3. Events and Conferences: Google occasionally distributes AdWords coupon codes at industry events, conferences, or seminars. Keep an eye out for such opportunities in your area.
 4. Online Marketing Communities: Participate in online forums, groups, or communities related to online marketing. Sometimes, members share promotional codes they've received.
 5. Google Search: Occasionally, Google may run promotions where they provide AdWords coupon codes directly on the search engine results page. Keep an eye out for any such promotions.
Remember to review the terms and conditions associated with any coupon code to ensure it's applicable to your account and meets your needs. Additionally, be cautious of any sources offering "free" codes that may be illegitimate or expired.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt