Sultanwar – Knight Online Pvp Server

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

edilekcem

Yeni Üye
Katılım
25 Nis 2020
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Sultanwar – Knight Online Pvp Server
2020 yılına damgasını vuran pvp serverimize tüm Knight online pvp severler davetlidir. Oyunumuz 83 level başlangıçlıdır ve web sitemizde oyunun tüm detayları oynanış biçiminizi kolaylaştırmak amacıyla anlatılmıştır. Önümüzde aylar düzenleyeceğimiz ödüllü etkinliklerden yararlanmak için bir önce mutlaka kaydolmalısınız. 5000 TL ödüle kadar paran para ödülleri ile hep oynayıp hem de kazanabilirsiniz.

Bu denli başarılı bir https://www.sultanwar.comKnight online pvp server sunmamızın altında, uzun Knight online geçmişimiz ve Knight online’a olan sevgimiz yatıyor. Bu sevgi ile kusursuz bir oyun sunduğumuzdan eminiz ki oyunumuzun anlık 5000 online üzerine çıkması kusursuzluğun bir kanıtı olarak gözüküyor.

Ayrıca oyunumzuda gm etkinlikleri de bulunmaktadır. Bu etkinliklerden bazıları Czde Killquest, EMC-LUFERDE mobkill, Lunar War, EMC-LUFER boss eventi, Czde Dragon Tooth Commander Mobkill eventidir. Tüm bu etkinlikler ramazan ayına özel oruç tutmanızı kolaylaştıracak etkinliklerdir. J Daha fazla vaktinizi almadan sultanwar oyunumuza herkesi bekleriz.
Herkesi sultanwar.com oyunumuza bekleriz.
 
Geri
Üst Alt