Sosyal Medya Küçük İşletmelerin Pazarlanmasında Nasıl Yardımcı Olur?

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

azat

Kayitli Üye
Katılım
18 Ara 2018
Mesajlar
22
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
1020
Web sitesi
webtiryaki.com
Yeni bir işletme veya küçük işletme olarak, en iyi sonuçları sunan bir pazarlama platformu seçmek önemlidir. Bugünlerde, Small business, sosyal medya pazarlamasını tercih ediyor, markanın erişimini popülerleştirmek, satışlarını artırmak ve ürün ve hizmetlerini genişletmek için en çok hedef kitleye ulaşmak için kilit bir yöntem. Halkların% 70'inden fazlası sosyal medyayı günlük rutinleri gibi kullanıyor.

En iyi 5 Sosyal Medya Ağı sitesi ve ticari ürün ve hizmetlerinizin reklamını yapmak için kullanabileceğiniz faydalı ipuçları aşağıdadır.

1. Twitter

Mikro blog sitesi Twitter, gezegenin en yaygın ve en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biridir. 140 karakterli bir kırılma noktası kullanarak, tweet'leri tersine kavrayış, büyük bilgi ve düşünceleri verir. Ayrıca, Twitter'ı tanıtmak ve SEO amacıyla da kullanabilirsiniz. İş pazarlaması için kullanmak ve işinizi tweet'lerle tanıtmak için Twitter kılavuzuna göz atın.

2. Facebook

En önemli ve en üst sıralarda yer alan sosyal medya sitesi Facebook'tur. Eklemeler ve gelişmelerle, işletme sahipleri ve dijital pazarlamacılar Facebook'u ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullanabilirler.

3. Pinterest:

En hızlı gelişen görüntü tabanlı sosyal siteden biri Pinterest.com. Bir işletme profili sayfası oluşturmaya, panolar oluşturmaya ve görüntüleri pim olarak yüklemeye izin verir. İlham verici resim ve infograph'ların yüklenmesine izin verir. Sosyal medya pazarlama stratejinizde çeşitlilik sunar.

4. LinkedIn:

Uzmanların ve iş profesyonellerinin merkezi olduğu bilinen LinkedIn.com. Profesyonellerin uzman fikirlerini güncellemelerine ve farklı uzmanlarla arayüz oluşturmasına izin verir. Tüm işletme profesyonellerinin becerilerini ve iş haberlerini profesyonel bir şekilde sergiledikleri bir platform olduğu için küçük işletmelere iş fırsatları sunar.

5. YouTube

YouTube tam anlamıyla bir sosyal medya sitesi değildir, ancak video paylaşımında tanıtım amaçlı ürün ve hizmetler olarak kullanılabilir. Bu platformda, videoları paylaşmak ve izleyicilerin yorumları ve aboneleriyle etkileşimde bulunmak için ayrı kanallar oluşturabilirsiniz.

Diğer geleneksel reklamcılık yöntemini kullanmanın yanı sıra, işinizi bir yerden diğerine seçmek için büyük ve büyük tanıtım kampanyalarına yatırım yaparak Sosyal Medya Pazarlamasına gitmelisiniz.
 
Geri
Üst Alt