Sosyal Medya ile YouTube Abone Kasma

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Tan

Kayitli Üye
Katılım
24 Ara 2018
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Web sitesi
webtiryaki.com
Son yıllarda öne çıkan en popüler kazanç kapısı haline gelen YouTube, girmesi kolay fakat geliştirmesi ve abone kasması en zor platformlardan biridir. YouTube abone kasma için birkaç farklı alternatif bulunmakta fakat burada anlatacağımız yöntemler, sosyal medyanın gücünü kullanmaya yönelik olacaktır.

Sosyal medya denildiğinde aklınıza gelen Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden kolayca YouTube abone kasabileceğinizi biliyor muydunuz? Buradaki odak nokta özellikle Facebook üzerinden kanalınıza özel bir sayfa açmanız ve yüklediğiniz videoları sayfanızda paylaşarak öne çıkarmanız olacaktır.

Facebook ile YouTube Abone Kasma
İlk etapta YouTube kanalınıza özel Facebook’ta bir sayfa açıyorsunuz. Bu süreçten öncesinde kanalınızda video yüklediğinizi ve tüm grafik işlerinizi profesyonel düzeyde yaptığınızı var sayıyorum. Akabinde YouTube kanalınıza yüklediğiniz videoları günde ortalama iki adet olacak şekilde farklı saatlerde paylaşarak öne çıkarıyorsunuz. Gönderilerinizi öne çıkarırken kendinize bir limit belirlemeniz gerekiyor. Örnek vermek gerekirse ilk etapta etkileşimleri görmek ve test etmek amaçlı bir günlüğüne 2₺ - 3₺ gibi ücretler vererek gönderilerinizi öne çıkarabilirsiniz. Gelen sonuçlar iyi yönde olduğunda bu sayıyı orantılı bir şekilde artırabilirsiniz.

Twitter ile YouTube Abone Kasma
Aslında mantık olarak tamamen Facebook ile aynı sistemi kapsıyor. Twitter üzerinden YouTube kanalınıza özel bir sayfa açın ve profil – kapak fotoğraflarını düzenleyin. Burada herhangi bir ücret ödemeden, paylaştığınız videonun içeriğine özel hashtag (#) ile gönderilerinizi paylaşın. En azından tüm dünyanın görmesine ve bir tık almanıza yarayacaktır.

Instagram ile YouTube Abone Kasma
Instagram ile YouTube hesabı kasmak için ise yine kanalınıza özel bir instagram profili oluşturuyor ve işletme hesabına geçiyorsunuz. İşletme hesabına geçtikten sonra, YouTube kanalınızda paylaştığınız videolar için bir görsel yapıyor ve gönderilerinizi öne çıkararak paylaşıyorsunuz. Instagram işletme hesabınızda, gönderinizin ne kadar tıklanma ve görüntülenme aldığını, aynı zamanda profilinizin ne kadar görüntülendiğini öğrenebilirsiniz. YouTube abone kasma işleminde burada da ilk olarak düşük bir miktar yani 4₺ - 5₺ gibi ücretlerle deneme yapabilir, eğer aldığınız dönüşler olumlu olursa miktarı dikkatli bir şekilde artırarak büyütebilirsiniz.

Not
Burada anlattıklarımız kesin yöntemler değildir. En iyi ve doğru abone kasma yöntemini bulmak için deneyebileceğiniz alternatiflerdir.
 
Geri
Üst Alt