SMF Mod Sitesi 2.1 RC1

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ismet

Kayitli Üye
Katılım
21 Ara 2018
Mesajlar
68
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Whatsapp ve Telgraf
Düğmesi Sürüm 1.1
Geliştirici:Rock Lee 

8ghTo.jpg


Giriş
Bu whatsapp ve telgraf ile paylaşmak için 2 düğme ekleyen basit bir değişikliktir. Baktığınız konunun bağlantısını alır ve uygulama algılandığında kime gönderebileceğinizi seçmenize olanak tanır.

Dil
Mevcut mu:
ingilizce
Latince İspanyolca

uygunluk
Şube 2.0.x SMF ile çalışmak üzere hazırlanan, sadece varsayılan tema ile test edilmiştir. Özel bir temanız varsa, benzer bir çizgi arayarak uyum sağlamalısınız.
+ Şimdi de varsayılan temalı SMF 2.1 ile çalışıyor!

Destek
Destek dili İngilizce: Whatsapp ve Telegram paylaşma düğmesi
Tema de soporte en Español: Botón para compartir en tr Whatsapp y Telgraf
GitHub Havuzu: Button_to_share_Whatsapp_and_Telegram

Lisansı
Telif Hakkı 2014-2018 (c) Bombacı Kod

yeniden dağıtım ve kaynak ve değişiklik yapılarak veya yapılmaksızın ikili biçimlerde kullanılması, aşağıdaki koşulların yerine getirilmesi koşuluyla izin verilir:

1. Kaynak kodunun yeniden dağıtımları yukarıdaki telif hakkı bildirimini, koşullar listesini ve aşağıdaki feragatname.

2. İkili formdaki yeniden dağıtımlar, yukarıdaki telif hakkı bildirimini, bu koşullar listesini ve aşağıdaki feragatnameyi, belgelerde ve / veya dağıtımla birlikte verilen diğer materyallerde çoğaltmalıdır.

3. Ne telif hakkı sahibinin adı ne de katkıda bulunanların adları, önceden yazılı izin alınmaksızın bu yazılımdan türetilen ürünleri onaylamak veya tanıtmak için kullanılamaz.

BU YAZILIM, TELİF HOLDERS VE KATKILARLARININ "OLDUĞU GİBİ" VE TARAFINDAN HESAPLANMIŞ BİR HEDEFE UYGULANMASININ UYGULANAN BİR GARANTİSİNE SINIRLANMAMIŞTAN HİÇBİR GARANTİ, ETKİLİ OLMAYAN TELİF TUTUCU TUTUCU VEYA SABİTTÖRLER HİÇBİR DOĞRU, HİÇBİR, KİRLİ, YERLİ, ÖZEL, ÖRNEK VEYA SÖZLEŞMELİ ZARARLARA SINIRLI OLMAYAN; VEYA İŞLETME KESİNTİSİNİ) NASIL HİÇBİR ZORUNDA, HİÇBİR YASAĞINDAN KABUL EDİLMEMİŞ İLE BİRLİKTE KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI ZORUNDA KULLANILMASI GEREKEN

Mod Name:
Button to share Whatsapp and Telegram
Created By:
Rock Lee
Type:
Socialization
First Created:
November 06, 2018, 11:25:23 AM
Last Modified:
February 05, 2019, 06:45:05 PM
Latest Version:
1.1
Compatible With:
2.0.15, 2.1 Beta 3, 2.1 RC1
Total Downloads:
490

Bu modu indir
https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=4197
 
Geri
Üst Alt