Sitesiz Tanıtım İmkanını Kaçırmayın

resthit

Yeni Üye
Katılım
23 Ağu 2019
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Ürün satan firmaların büyük bir bölümü, web siteleri ile bunu yaparlar. Birçok değişik yazılım şirketi, farklı ücretler karşılığında sayfa tasarlıyor. Fakat bu durum her daim başarı elde etmek anlamına gelmemekte. Çünkü görünür olabilmek, arama sayfalarında yukarılara tırmanmak çok uzun soluklu bir işlem. Firmadan ise buna bir son vererek, süreci çok daha kısa bir hale getirmekte. Kaydınızı oluşturmak yeterli olacak.
Kendi Sayfanızı Tasarlayın
Firma Rehberi işletmesinin en dikkat çekici özelliği, arama motoru optimizasyonuna sahip olmasıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman bir sitenin üst sıralara taşınması gibi aylarca sürecek bir işlem burada çoktan halledilmiştir. Zaten sayfayı özel kılan temel parametrelerden birisi de budur. Bir müşteri nasıl arama yapar, hangi anahtar kelimeleri kullanır gibi sorulara yanıt bulunmuştur.
Bu çerçevede sayfanızı hemen oluşturabilirsiniz. Çok yoğun bir şekilde alanınızın ilgi göreceğini söylemek gerekiyor. Elbette bunu sağlayabilmek adına görseller, ürün bilgileri, video, Google harita gibi şeyleri eklemeniz gerekmekte.
Tüm Etkinlikler Bir Tık Uzağınızda
İşletmeyi diğerlerinden ayıran bir diğer özellik ise sektörü çok yakından takip etmesidir. Buna göre Firmadan sayfasında, farklı bakanlık ve devlet kurumlarının düzenlemiş olduğu resmi ihaleleri hemen görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ilanların da sayfada olduğunu eklemek lazım. Ayrıca fuar etkinlikleri tüm detaylarıyla sitede bulunur. Diğer organizasyonlar, haberler ve fazlasını siteden görüntülemek kolaydır.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst