Sibermagazin - Türk Hackerlar

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

xyesil

Yeni Üye
Katılım
15 Kas 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Türklerin Gücü! Türk Hackerlar
https://sibermagazin.net/ Türk'lerin gücünü yine ve yeniden dünyaya göstermiş durumdalar. Gelişen teknoloji ile bilgisayar çağına adım attık diyebiliriz. Bu sebep ile bilgisayar korsanları (hackelar) sanal ağlarda daha fazla gezmekte ve isimlerini duyurmak için çok büyük işler yapmaktalar ayrıca ülkemizde de artık hack haberleri oldukça fazla gelmeye başlamış durumda.

Her ülkede çıkan hackerlar tabi ki de bizim ülkemizde de bulunuyor ve isimlerini, hack haberleri ile duyar olduk, Türk hackerlar, son zamanlarda hackler haberlerinde kendilerini şu haberler ile kendilerini dünyaya tanıttılar; Yunanistan çeşitli internet sitelerini hackleyip site içeriklerine Türk ile ilgili paylaşımlar yerleştirmeleri, ardından Mısır'a bağlı devlettin yönettiği sitelerini hackleme, ünlü futbolcu Max Kruse'nin sosyal medya hesabını hackleme ve sayamadığımız binlerce Türk hackelerlere ait hack haberleri mevcut.

Hack haberleri okunur iken genelde Türk hackerlerin kötü olduğu imajı verilmektedir, bu algıyı kırmak için size şöyle bir öneri verelim, hacker haberleri yazılır iken genelde ufak bir bölüme beyaz şapkalı hacker yazılır, eğer beyaz şapkalı hacker ibaresi var ise bilin ki o hacker, bir Türk hackerdır ve devlete bağlı bir hackerdır. Bunun gibi bir çok farklı türde haber okumak için sibermagazin.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Geri
Üst Alt