Seo Hosting Nedir

azat

Kayitli Üye
Katılım
18 Ara 2018
Mesajlar
22
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
1020
Web sitesi
webtiryaki.com
Seo hosting kullananların geneli seo işleriyle uğraşanlardır. Seo hosting sayesinde barınan sitelerin ip adreslerinin hepsi farklıdır ve A Class, B Class, C Class olarak ayrılmaktadır. Bunların en etkilisi A Class ıp dir. Farklı ip adreslerinden alınan backlink oranları %100 değerindedir o yüzden genelde seo hosting kullananların verdiği backlink çok yararlı olmaktadır. Seo hosting sayesinde bir çok siteyi yükseltirken başarı sağlarsınız çünkü aldığınız backlink değeri %100 değerindedir. Seo hosting bu yüzden sağlam bir backlink inşaası için önemli etmenlerdendir. Seo Hosting’in yararlarını kısaca açıklayacak olursak ;

1.      Aldığınız backlinklerin yararı artmış oluyor ve bu sayede sizin sitenize fayda sağlamaktadır.
2.      Sitelerinizin ip adresleri farklı olduğu için sitenize yapılan bir saldırıda diğer siteleriniz zarar görmemektedir yani botnet veya ddos saldırılarına bir siteniz maruz kalırsa diğer siteleriniz zarar görmez.
 
Özünde, SEO, içeriği büyük arama motorlarında daha iyi sıralayacak şekilde optimize etmek üzerine. SEO Barındırma, web sitenizin arama motorunun görünürlüğünü arttırmanın en kolay yollarından biridir.

Birden Çok IP Barındırma hesabı sipariş ettiğinizde size bir dizi benzersiz C Sınıfı IP adresi verilecektir. Bu IP'leri, hedeflenen web sitenize içerikle ilgili bağlantılar sağlayan mikro web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. Aklımda, birden fazla IP barındırma için bir çok önemli yarar vardır. Öncelikle, uluslararası SEO konusunda yardımcı olacaktır çünkü sitelerin ilgili coğrafi alanda daha kolay sıralanmasını sağlar.

Aynı yerel SEO için de geçerli. Ek olarak, pek çok site paylaşılan barındırmada olduğu gibi aynı IP'de barındırılıyorsa, bu IP'yi kullanan diğer siteler kötü amaçlı yazılımları spam yapmak veya dağıtmak için arama motorları tarafından cezalandırılırsa, masum sitelere ulaşılabilir. Son olarak, birbirine bağlı birden fazla web sitesine sahip olmanın birçok meşru nedeni vardır. Örneğin, bir şirket farklı pazar bölümlerine hitap etmek için farklı markalı siteleri tercih edebilir ve bunları aynı IP adresinde kullanmak bağlantı güçlerine zarar verebilir.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst