Tanıtım Şehvetiye Tarikatı ve Son Kitapları Ücretsiz İndirin

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

foryoucreative

Yeni Üye
Katılım
29 Kas 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Web sitesi
ekyildiz.co
Site Adı: E-KitapCloud

Site Adresi : E-Kitap İndir

Sitede kullanılan altyapı : Blogger

Site İçeriği & Amacı :

E-KitapCloud

Kitap okumayı seven ve bunu her zaman kendine bir görev olarak kabul eden çok değerli takipçilerimiz olan sizlere elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve sizleri o değerli kitaplara daha hızlı ulaştırmaya çalışıyoruz. Her gün yeni bir kitapla tanışmak ve kitap okumayı kendinize bir amaç olarak belirlemişseniz eminiz ki sizler de en uygun yol olan elektronik kitaplara yönelmişsinizdir. Sitemizde paylaştığımız tüm kitapları çok rahat bir biçimde telefonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da elektronik kitap okuyucularınızdan sorunsuz bir şekilde okuyabilirsiniz. EKitapCloud ailesi olarak en popüler yayınları sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Yorumlarınız ve geribildirimlerinizle bizlere tahmin ettiğinizden çok daha fazla destek olabilirsiniz. Sitemizden ücretsiz bir şekilde e-kitap indirebilirsiniz. PDF, epub, mobi gibi uzantılı kitaplara sitemizden rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

Son zamanlarda özellikle kitap uyarlaması dizi ve filmlerle birlikte, e-kitaplarda yoğun ilgi çekmeye başladı. Bizde siz değerli okuyucuların bu ihtiyaçlarını görünce elimizden geldiğince vizyona girecek kitap uyarlaması yapımları takip ediyor ve ilk elden size ulaştırmaya çalışıyoruz. Vizyona yeni giren Dune filmi ile birlikte popülaritesi artan Frank Herbert'in bu eşsiz klasiklerini sitemizden ücretsiz bir şekilde e-kitap formatında indirebilirsiniz. Kitapları aşağıda belirlediğimiz kronolojik sıraya göre indirebilirsiniz. Ayrıca adından çokça söz ettiren kitaplardan biri olan Şehvetiye Tarikatı kitabını da sitemizde bulabilirsiniz. Gazeteci yazar İsmail Saymaz'ın son kitabı Şehvetiye Tarikatı'nı da sitemizden indirebilirsiniz.

1.Dune Çöl Gezegeni
2.Dune Çocukları
3.Dune Tanrı İmparatoru
4.Dune Mesihi
5.Dune Kafirleri
6.Dune Rahibeler Meclisi

Kitapları indirmek ve yeni kitapları keşfetmeniz için sizleri de sitemize bekliyoruz...

 
Geri
Üst Alt