Salt Elektronik Sigara Likiti

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

drminter

Yeni Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Salt likit, pod türdeki elektronik sigarahttps://www.elektroniksigaravip2.com/ modelleri için özel olarak üretilmiş olan ve likit içeriklerine verilen isimdir. Günümüzde sık sık kullanılan standart türdeki salt likit, premium likitlere ve diğer farklı e-likit içeriklerine oranla daha çok miktarda nikotin taşır ve bu özelliğini içeriğindeki nic salt eklentisine bağlıdır.

Salt likithttps://www.elektroniksigaravip2.com/urunler/likit-dolum-sivisi.html çeşitlerinin en önemli özelliklerinden biri bu ürünlerin son derece özel üretilmiş olması ve  baskın bir boğaz vurumuna sahip olmasıdır. Çünkü birçok pod elektronik sigara türleri 15 - 20 watt arasında bir değerle az bir buhar meydana getirir. Bu nedenle, salt likitlerin buharı nikotin yönünden çok zengin olmalıdır ki, kullanıcının nikotin ihtiyacını karşılasın. Sizlerde saydğımız bu özellikteki salt elektronik sigara likit ihtiyaçlarını bizlerden karşılayabilirsiniz
 
Geri
Üst Alt