Pvpserverler.gen.tr - PvP Server Tanıtımları

Kalavun54

Kayitli Üye
Katılım
24 Şub 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
6
Puanları
3
Yaş
1020
Site Adresi: Pvpserverler.gen.tr

Site Konusu: Pvpserverler.gen.tr  - PvP Server Tanıtımları

Tanıtım ve Açıklamalar: Web sitemizde emek, wslik, betalı, betasız, simyalı ve farmlık gibi orta ve zor pvp server listesini bulabilir ve kendi metin2 serverinizi ekleyebilirsiniz.

Pvpserverler.gen.tr ekibi olarak sizlerin zevk alacağı en iyi metin2 pvp oyunlarını listelemekteyiz. Web sitemize girdiğinizde Kolay, Orta ve Zor kategorilerinde yer alan oyunları görebilirsiniz. Herhangi bir oyuna girdiğinizde “Server Tanıtımı” kategorisi altında oyunun tüm özellikleri yazmaktadır.

Server Tanıtım kategorisinde oyunun en son kaç level olduğu, dönüşümlerin neler olduğu, demirci +basma oranlarının ne olduğu ve oyunun hangi tarihte kullanıcılara sunulduğu gibi bilgilerin hepsine ulaşabilirsiniz. Web sitemizde sadece  pvp serverler değil, “Son Eklenen Videolar” kategorisinde oyunlarla alakalı videoları da izleyebilirsiniz. Örneğin, “1 Günlük GM Olan Oyuncu” videomuz oyunla alakalı eğlenceli bir videodur. Web sitemizde sadece pvp server tanıtımı değil, bu tarz oyunla ilgili videolara ve içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Web sitemizin blog kısmında ise hem oyun yöneticilerinin hem de Metin2 PvP oyuncularının işine yarayacak içerikler bulunmaktadır. Örnek bir içerik olarak, Metin2 OX Soruları içeriği birçok Metin2 PvP yöneticisi için önemli bir içeriktir. Metin2 PvP serverlerinde OX eventi kullanıcılar tarafından en çok ilgi gören etkinliklerin başında yer almaktadır. PvP yöneticileri içinde bu etkinlikte sorulan soruların güncelliği çok önemlidir.

Resmi sunucunun tercih edilmemesinin bir diğer sebebi de etkinliklerin çok az olmasıdır. metin2 pvp serverler etkinlik konusunda bonkör davranmakta ve kullanıcılarının istedikleri etkinlikleri anlık olarak düzenlemektedir. Kullanıcı odaklı olduğu içinde Metin2 PvP Serverleri, resmi sunucuya oranla çok daha fazla rağbet görmektedir.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst