PvP Server Tanıtımları

Haven54

Kayitli Üye
Katılım
26 Mar 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Site Adı: Metin2 Pvp Serverler - Pvp Server - Pvpserverler.gen.tr
Site Konusu: Metin2 pvp serverler tanıtımı yapabilirsiniz. Pvp serverler listesinden istedigin metin2 pvp oyununu bulabilir ve oynayabilirsiniz.
Site Adresi: Metin2 PvP
Kullanılan Script: Özel Script
Site Hakkında:

Metin2 pvp serverler listesine web sitemizden ulaşabilirsiniz. İlgili bağlantıyı takip ederek Kolay, Orta ve Zor olmak üzere farklı kategorilerdeki oyunların detaylı tanıtımları web sitemizde yer almaktadır. Metin2 pvp oyunlarında karakteri geliştirmek çok daha kolay ve daha az maliyetli olduğu için bu oyunlar popülerliğini korumaktadır. Yine Discord programında bir araya gelen Lonca grupları yeni açılan Serverlerde en iyi lonca olup server yönetimi tarafından dağıtılan ödüle sahip olmak için bu oyunları oynamaktadır. Web sitemizden ilgili oyunların tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst