PlayStation hakkında forum sitesi açmalı mıyım?

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

schizophrene

Yeni Üye
Merhaba değerli forum üyeleri,

Bir forum sitesi projem var. Bu forum PlayStation üzerine olacak. Neden bu konuyu seçtiğimi merak edenleriniz varsa şöyle açıklayayım: İnternette arama yaptığımda PlayStation'ın resmi sitesi haricinde Türkçe bir forum ya da kaynak site bulamadım. Bunun bir eksiklik olduğunu düşünerek böyle bir işe atılmak istedim. Sizlere sorum şu ki sizce böyle bir proje insanlar tarafından desteklenir mi? Forum yazılımı olarak ilk başta ücretsiz bir yazılımla başlayacağım daha sonra eğer istediğim geri dönüşü alabilirsem ücretli bir yazılıma taşıyacağım. Ücretsiz yazılım olarak MyBB ile SMF arasında kaldım fakat MyBB'ye daha sıcak bakıyorum. Ücretli yazılım olarak ise vBulletin lisansı pahalı geldi, XenForo'nun da tasarımı pek hoşuma gitmiyor bu durumda pek fazla bilinmemesine rağmen WBB (WoltLab Burning Board) hem daha makul fiyatı hem de şık tasarımıyla beni kendisine çekmeyi başardı diyebilirim. Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir, paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Merhaba her site icerık,üretimindeki zengınliğiyle değer kazanir o yönde bilgi ve beçeriniz varsa bu Ücretsiz yada Ücretli fark etmez her halikarda tutar WBB oldukca başarilı bir yazılim lakin türkce çevride sıkinti var.

Aslinda güzel fikir bende pek rastlamadim PlayStation üzerine bir forum sitesine

[member=2]orhan[/member] abiye katılıyorum böyle bir donanima sahipseniz hiç beklemeyin derim.

orhan' Alıntı:
Merhaba her site icerık,üretimindeki zengınliğiyle değer kazanir o yönde bilgi ve beçeriniz varsa bu Ücretsiz yada Ücretli fark etmez her halikarda tutar WBB oldukca başarilı bir yazılim lakin türkce çevride sıkinti var.

Yorumunuz için teşekkür ederim. WBB Türkçe çeviride gerekli düzenlemeleri kendim yapacağım.

cakal' Alıntı:
Aslinda güzel fikir bende pek rastlamadim PlayStation üzerine bir forum sitesine

Yorumunuz için teşekkür ederim.

samet' Alıntı:
[member=2]orhan[/member] abiye katılıyorum böyle bir donanima sahipseniz hiç beklemeyin derim.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt