Pendik Hurdacı

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

arkan

Yeni Üye
Katılım
1 Eki 2019
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Pendik Hurdacı

Günümüzde insanların çevreye olan duyarlılığı artmıştır. Bu sayede artık çevreye zarar verecek olan uygulamalardan insanlar kaçınmaktadır. Özellikle son zamanlarda gelişmeye başlayan geri dönüşüm sektörüyle birlikte yaşam alanlarında yer alan gereksiz ve fazlalık tüm eşyalar yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Bu çalışmalar ülkemizin her yerinde her geçen gün daha da yaygınlık kazanmaktadır.

Fazlalık olan birçok eşyanızı yeniden kullanmak üzere hurdacılara verebilirsiniz. Pendik Hurdacı arıyorsanız firmamız sizler için hizmettedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmetimizle Anadolu yakasında yer alan tüm gereksiz eşyalarınızı size kazanç olarak geri veriyoruz. Vereceğiniz tüm malzemeler değerinde alınmaktadır. Ayrıca en yüksek fiyatlar üzerinden alım yaptığımızı da belirtelim.

Tüm hurdaya konu olabilecek eşyalarınız tarafımızda alınmaktadır. Sonrasında ise malzemeleriniz kendi tesislerimizde uzman ekipler tarafından hemen işleme alınmaktadır. Demir, bakır ve diğer tüm hurda malzemeleriniz adresinize gelerek teslim alıyoruz. Firmamız Pendik’in her bölgesine çalışmaktadır. Bizimle iletişime geçerek hemen tüm hurda teslimatları için randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizin bildirdiğiniz ev, iş yeri ya da inşaat alanına en kısa sürede ulaşmaktadır.

Pendik Hurda Alımı

Pendik’te yaşayan tüm herkes firmamıza tüm hurda malzemelerini teslim edebilir. Sizlerden aldığımız malzemeleri şöyle listeleyelim;

Çıkma Kapı ve PVC Hurda

Evinizde ya da iş yerinizde orijinale yakın tüm boyutlardaki PVC kapı ve pencerelerinizi almaktayız. Bu ürünleri alırken uzman ekiplerimiz profesyonel şekilde vermek istediğiniz ürünleri söker. Sonrasında ise uygun fiyatlara tüm malzemeleriniz satın alınır. Ayrıca çıkma malzemelere ihtiyacınız olduğunda Pendik hurdacı arayışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kablo Hurda

Firmamızda ses ve HDMI kablolarınızla birlikte alüminyum, bakır ve kurşunla kaplı tüm kablolarınızı alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Tel sıyırma için tüm malzemelerinizi çevre dostu uygulamalarla kendi tesislerimizde yeniden kullanıma sunuyoruz. Tüm kablo hurdalarınız için hemen müşteri hizmetleri yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Bakır Hurda

Demir dışındaki metaller de yüksek hurda değerine sahiptir. bu yüzden geri dönüştürülmeye değer olan diğer maden olan bakır ürünlerinizi de değerinde alıyoruz. Sizler de geri dönüştürülmeye uygun olan tüm bakırlarınızı değerinde almamız için bizden randevu alabilirsiniz. Tüm bakır ürünlerinizi değerinde nakit olarak alıyoruz. Tüm bakırlar çevre dostu çalışma alanlarımızda kullanım için geri dönüştürülmektedir.

Alüminyum Hurda

Alüminyum günümüzde en değerli hurdalardan biridir. Bu yüzden sizler için Pendik hurda hizmeti vererek alüminyum hurdalarınızı da alıyoruz. Demir dışında birçok sanayi kolunda kullanılan alüminyum her türlü malzemeniz teslim alınmaktadır.  Yüksek hurda değerine sahip olan alüminyum tüm malzemelerinizi değerinde alarak kendi tesislerimizde geri dönüştürüyoruz. Fiyatlandırma konusunda da en yüksek alüminyum alım değerleri üzerinden işlem yapılacaktır.  Hemen bize ulaşarak tüm hurdalarınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Demir Hurda

Hurdacı dediğimizde akla ilk gelen malzemeler demirdir. Bu ürünleri teslim ederken miktarı önemli değildir. Çünkü geniş araç filomuz ve yüksek kapasite tesislerimizle Pendik’te bulunan her ölçekte demirinizi geri almaktayız.  Ticari ya da endüstriyel alanlarda kullanılan tüm demirleri çeşidine göre alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız.
Yaşam alanlarınızda fazla demirler gereksiz yer kaplamasın. Sizi temizleme ve barındırma maliyeti ve iş yükünden kurtarmak için uzman ekiplerimizle her türlü demirlerimizi sahanızdan alıyoruz ve kendi tesislerimizde işliyoruz. Tüm demir hurda alımı ödemelerimiz yerinde ve değerinde peşin olarak yapılmaktadır.

Plastik Hurda

Son zamanlarda geri dönüşüm işlemlerinin önemi daha çok fark edilmiştir. Bu yüzden her türlü hurda ya da atık plastik maddeler geri dönüşüm tesislerinde yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Pendik hurdacılar tüm plastik ürünlerinizi ayrıştırma temizleme işlemini profesyonel şekilde tesislerinde yerine getirmektedir.

Plastik atıklar geri dönüştürüldüğünde yeniden kullanılabilir bir malzeme haline gelir. Yani bu maddeleri yeniden işleyerek kullanabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek baskı ve presleme işlemleriyle birlikte doğrama ya da parçalama işlemleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca tesislerimizde sizin ihtiyaçlarınıza göre müdahaleler de yapılmaktadır.

Değerinde Hurda Alımı

İstanbul’da hurda ve geri dönüşüm sektöründe büyük bir fiyat farklılığı vardır. Sizler farklı firmalardan birbiriyle uyuşmayan fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ancak Pendik’te faaliyet gösteren firmamız değerinde hurda alımı yapmaktadır. Tüm fiyatlandırma işlemlerimiz piyasa ortalamasının üzerinde değerlerle yapılmaktadır.
Hurda alımlarında değerlendirmemiz ürün yapısına göre değişmektedir. Birim fiyatlarımız hurda türünüzün değerine göre belirlenmektedir. Bu yüzden öncelikle ekiplerimizin ölçüm yapmasını beklemelisiniz. Verdiğimiz tekliflerde fiyat sabittir. Yani ürününüz arttıkça birim fiyatımız azalmaz. Size özel fiyat tekliflerimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Ücretsiz Hurda Ölçümü

Hurda teslim ederken ölçüm hayati öneme sahiptir. Çünkü birçok firma gelişigüzel yuvarlamaya dayalı ölçüm yapar. Bunun dışında kaliteli ölçüm araçları kullanılmadığı için teslim etmek istediğiniz hurdalar tam net değerinde ölçülmez. Bu durumun önüne geçmek için ekiplerimiz en hassas ölçme araçlarıyla çalışır. Yani hurdalarınız ne kadar olursa olsun uygun bir ölçe aracıyla tartılarak değerinde alınır. Ayrıca tüm ölçümlerimiz ücretsiz olarak adresinizde yapılmaktadır.
İstediğiniz hurdayı verdiğiniz zaman sizlere hemen nakit ödeme yapılacaktır.

Pendik Geri Dönüşüm Tesisleri

Geri dönüşüm sektörü ya da diğer bilinen yapısıyla hurdacılık sektörü ülkemizde bambaşka bir boyuta gitmiştir. Günümüzde çok teknolojik ve çevre dostu uygulamalarla kullanmadığınız eşyalar tekrar kullanıma kazandırılmaktadır. Pendik geri dönüşüm tesisleri içinde sizler için fazlalık olan her türlü hurda ve geri dönüştürülebilir malzemeleri yeniden kullanıma kazandırıyoruz.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onay almış olan tesislerimizde tüm geri dönüşüm işlemleri çevreye zarar vermeyecek şekilde gerçekleşir. Tesislerimizdeki işlemler doğa dostu uygulamalardır. Sizler de hem fazlalık malzemelerinizden kurtularak bunları nakde çevirebilir hem de gelecek kuşaklara daha temiz ve kullanılabilir bir dünya bırakabilirsiniz.

Pendik Bina Yıkımı

Pendik hurdacı olarak hizmet veren firmamız,  sizler için bina yıkım hizmeti de vermektedir. Binalarınızın konumlarını dikkate alarak gerekli raporları hazırlayarak risk analizinize göre elle yıkım, makineli yıkım ya da uzun mesafeli yıkım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Pendik’te bulunan tüm binaların durumunu göz önüne alarak gerekli tedbirleri alıyor ve sulama yaparak çevreye güvenli şekilde yıkım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca iş sağlığı ve güvenliğini de sağlayarak yıkım işlemi sırasında bir sorun çıkmaması adına çalışıyoruz.

Pendik bina yıkımı çalışmalarımızda isteğinize bağlı olarak binanızda bulunan tüm pencere ve kapılar için özel söküm hizmetleri vermekteyiz. Tüm PVC kapı ve pencerelerinizi en uygun fiyatlarla satın alıyoruz.  İsterseniz yıkım işleminden sonra çıkan malzemeleri bize satabilir isterseniz de binadan çıkan hurdaya karşılık gelecek şekilde ücretsiz yıkım işlemi yaptırabilirsiniz.
Yıkım işlemlerimizde ölümcül tehlikelerin önüne geçebilmek amacıyla tüm önlemleri almaktayız. Ekiplerimiz beton ve taş parçalama sertifikalara sahiptir. Değeri yüksek geri dönüşüm malzemeleri de ayrıştırılarak yıkım işlemlerimiz yapılmaktadır. Her türlü binanın yıkım sürecinde bizlere başvurabilirsiniz.

Firmamızdan hurda verme, geri dönüşüm ve bina yıkımı gibi birçok konuda hizmet alabilmek için hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri departmanımız sizlere Pendik hurdacı hizmeti veren firmamızın tüm fiyat ve hizmet bilgisini sunmaktadır. Firmamız Pendik ilçesinde her bölgeye hizmet sağlamaktadır. Tüm destek işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
 
Geri
Üst Alt