Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajcınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Oyuncuların Odak Noktası

meps

Yeni Üye
Katılım
9 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1018
Hızlı ve Kolay Bilgi
Online oyun platformunda onlarca hatta yüzlerce oyun bulunmaktadır. Oyun severler kendilerine en uygun oyunları seçerek online oyun platformuna dahil olmaktadırlar. Herkesin tercih ettiği ve oynadığı oyun farklıdır. Durum böyle olunca oyunlar ile ilgili haberler ve bilgiler oldukça fazladır.
Passgamer.com,  anasayfasında kullanıcıların ilgi duydukları aynı zamanda takip ettikleri haberlere ve bilgilere kolay ulaşabilmesi adına arama seçeneği sunmaktadır. İstenilen bilgiye ulaşmak bir kelime kadar yakın olan passggmer.com’da istenilen oyun adının yazılması yeterlidir. En güncel haberler başta olmak üzere liste şeklinde bütün bilgiler kullanıcıya hızlı ve kolay bir şekilde sunulmaktadır.
CS:GO ve PUBG Çılgınlığı
Online oyunlar içerisinde oldukça popüler olan CS:GO ve Pubg için ayrı bir kategori bulunmaktadır. Passgamer.com, CS:GO ve Pubg severlerin oyunlar hakkında istedikleri her konuda bilgi alabilecekleri özel bir seçenek sunmaktadır.
 
Üst Alt