Tanıtım Opencart Hizmetleri

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Kalavun54

Kayitli Üye
Katılım
24 Şub 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
6
Puanları
3
Yaş
1020
Site Adı: Opencart | Türkiye'nin Opencart Firması Opencarthizmetleri
Site Konusu: Opencart, dünyanın en gelişmiş e-ticaret yazılımıdır. Bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız opencart türkiye alanında lider firma ile birlikte çalışın.
Site Alt Yapısı: Kurumsal
Site Adresi: Opencart | Türkiye'nin Opencart Firması Opencarthizmetleri.com

E-ticaret firmalarının birçoğunun kullandığı ve memnun kaldığı Opencart konusunda hizmet veren Opencarthizmetleri, bu alanda yılların tecrübesine sahiptir. Sektörünen iyi en iyi Opencart temalarını web sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Temayı satın aldıktan sonra temanızın yanında gerekli olan SEO modülleri yüklenerek optimizasyonu da yapılmaktadır. Altyapınızı hızlı satış büyümesine hazırlamak için %100 uyumlu SEO özellikli temaları web sitemizde bulabilirsiniz. E-ticaret siteniz ile uygun olduğunu düşündüğünüz tüm Opencart temalarıaynı gün yüklenip kargoya verilir. Sipariş verildikten sonra, işleme kuyruğuna gönderilecektir. Tema kurulum süresi ortalama 30-45 dakika arasında değişim gösterebilir.

Bu süre serverı veya server sorunu olmayan müşterilerimiz için geçerlidir. Temayı satın alan müşterilere ek olarak opencart tek sayfa ödeme modülünü de yüklüyoruz. Bu iki modül sayesinde müşterilerimiz dinamik web sitenize sahip oluyorlar. Tek sayfalık opencart ödeme formu ile sizlere uzun sipariş formu sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca sizin için iyzico sanal pos modülünü ücretsiz olarak kuruyoruz. Temamızı kullanan müşteriler her zaman ücretsiz destek alabilirler. Web siteleri, telefonlar ve uzaktan erişim programları aracılığıyla Canlı Yardım'dan yardım sağlayabilirsiniz.
 
Geri
Üst Alt