Ön izleme Modern v2 2.1 theme

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Preview
Emeğine sağlık abi, forumda varmı bilmiyorum ama bir ara temaları güncellemeleri nasıl yaptığını anlatabilirsen abi çok işimize yarar.

Orhan hocam bize biraz tiyolar vermeniz lazim
Örnegin ust menu hazir kaliplar

Ve alt kisim hakkimizda yasal uyari bölümü bunlari ayri ayri paylasma sansiniz varmi

Bu kaliplari kullanarak degisil biseyler sicartiriz ortaya

Emeğine sağlık abi, forumda varmı bilmiyorum ama bir ara temaları güncellemeleri nasıl yaptığını anlatabilirsen abi çok işimize yarar.
Kerem bunun anlatımı nasıl olur bilemedim ben kodlamalar imi Visual Studio Code ile yapıyorum bu programların yapay zeka özeliği var yazılan koda göre hafıza oluşturuyor yeni bir sürüm çıktığında örnek index.templete dosyasının sifir halini alıp kendi kodlarımı geçirip düzenleme yapıyorum size tavsiyem internete araştırma yapın kodları karşılaştıran programlar var güvenli olanlarla iki dosyayı karşılaştırarak rahatlıkla güncelleme yapa bilirsiniz bu sizin için zor olmaz.

Orhan hocam bize biraz tiyolar vermeniz lazim
Örnegin ust menu hazir kaliplar

Ve alt kisim hakkimizda yasal uyari bölümü bunlari ayri ayri paylasma sansiniz varmi

Bu kaliplari kullanarak degisil biseyler sicartiriz ortaya
merhaba foter bolumu nün mantığını paylasa bilirim tabiide ama heder alanı (menu vs) spontane gelişen fikirler bir yerden görmüşümdür yada o an düşünmüşümdür yani nasıl anlatılır bilemedim bir kalıp olsa anlatayım hoşunuza giden bir tema hederi olursa yazarsanız smf ye uygulamasını anlata bilirim belki onun dışında dediğim gibi bir kalıp yok malesef.

Abi kafayı bir toparlayabilsem forumuda güncelleyeceğim. Başına otursam bir şekilde çözerim herhalde. 🤔

Güzel bir tema elinize sağlık, acaba ne aşamada, yapımı bitti mi hocam ?

Geri
Üst Alt