Tanıtım Mısır Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir Kriterler Nedir ?

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

eypakts

Yeni Üye
Katılım
22 May 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
manisa
Site Url
https://www.rotalojistic.com/
Site Title
Rota Lojistik | Güvenli Taşımacılıkta Çözüm Ortağınız

1uqez1k.png


Rota Lojistik, Mısır'ın ve Türkiye ‘ini en büyük deniz taşımacılığı şirketidir. Mısır ve Arap dünyasındaki şirketlere, kurumlara ve bireylere Mısır gemi nakliye, depolama ve pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Rota lojistik,Türkiye Mısır deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, kara taşımacılığı, ekspres taşıma ve depolama gibi çeşitli nakliye hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca müşterilerine sigorta, gümrükleme ve uluslar arası nakliye danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Akdeniz'de İskenderiye'nin dışında kalan Rota lojistiğin birçok deniz ulaşım tesisi bulunmaktadır. Rota lojistik gemi, uçak ve tır filosunu kullanarak dünyanın her yerine mal taşımaktadır. Rota lojistik'in ana hedef pazarları Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika'dır. Libya, Tunus gibi komşu ülkelere de uluslar arası nakliye hizmeti veriyorlar. Şirketin merkezi İstanbul da dır ve Alexsandra'da aynı zamanda şube olarak hizmet veren büyük bir liman hizmeti vermektedir.

Rota lojistik, İstanbul merkezli olmasına rağmen, ülkenin farklı bölgelerine giderek hem şahıslara hem de şirketlere taşımacılık hizmeti veren geniş bir filoya sahiptir. Filo gemilerinin her biri, her yolcu için güvenli bir yolculuk sağlamak için son teknoloji navigasyon sistemleri ile donatılmıştır. Rota lojistik gemileri 200-3000 ton arasında olup, her gemi 1000 veya 1500 konteyner taşımaktadır. Mısırlılar arasındaki ikonik statüleri. Bu ünlü gemilerden bazıları, denizcilik hukukunun güncellendiği ve standartların belirlendiği UNCLOS konferansları gibi birçok uluslararası denizcilik konferansına katılmıştır.

Aslında Rota lojistik, yüksek düzeyde deniz güvenliği standartları için şu anda 26 uluslararası sertifikaya sahiptir. Mısır ülkesi ağırlıklı ihracat olarak benzin ve mazot gibi petrol ürünlerinden oluşmaktadır; bunun yanında buğday, şeker kamışı, meyve ve sebze gibi tarım ürünlerini de ülkenin farklı bölgelerine ithalatı yapılmaktadır. Ayrıca çimento, çelik, mermer ve granit gibi inşaat malzemelerini de ülke genelindeki çeşitli şantiyelerde kullanılmak üzere ithalatını yapmaktadırlar. Ayrıca, üretim tesisleri gibi endüstriyel amaçlarla veya otomobil veya uçak üretim tesisleri gibi büyük endüstrilerde kullanılan çeşitli makine türlerinde Mısır ülkesi ithal etmektedir. Bu makinelerin bazıları son derece büyüktür ve elle rahatça taşınamazlar, bu nedenle deniz yoluyla nakledilmeleri gerekir. Kara yolu ulaşımı, havaalanı veya karayolu ulaşım tesislerinin yakınında yaşamayanlar için de mükemmel bir alternatiftir; Mısır karayolu taşıma sistemi, yolların çok kötü olduğu veya bazen hiç olmadığı dağlar veya çöller gibi kötü yol koşullarına ek olarak, iyi yol koşullarındaki otoyollarda çalışan trenlerin yanı sıra tırlar da kullanır.

Mısır nakliye için ücretler, arasında karayolu ve hava yolu gibi taşımacılık seçenekleri biraz pahalıdır. Mısır hükümeti, nakliye firmalarına bazı avantaj sağlamalarını artırmak için bu alanlarda düşük performans seçenekleri sunmak için fiyatları düşürmeyi amaçlamıştı. Bununla birlikte, Mısır nakliye fiyatı'ın getirdiği çevre koşulları nedeniyle nakliye seçenekleri arasında fiyatların sürekli olarak göz önünde bulundurulması gerekiyor.

Buna ek olarak, Mısır'daki nakliyat sektöründeki yenilikler, nakliye fiyatları en aza indirmek için yeni ve karlı seçenekler sunuyor. Mısır'daki nakliyat sektöründeki fiyatlar, sektöre giren yeni işletme de katkısıyla son yıllarda daha da düşmüştür. Mısır nakliye firmaları na, sağlanan güçle daha iyi hizmetler sunmak için büyük Mısır devleti oldukça fazla çaba gösteriyor. Çoğu nakliye şirketi, Türkiye – Mısır nakliye fiyatı maliyetini daha az maliyetle daha iyi sonuçlar almak için çevrimiçi platformları kullanıyor.

Mısır'daki nakliye şirketi aynı zamanda depolamanın her zaman daha kolay ve hızlı hizmet almaları için saklanan personel saklanıyor. Nitelikli personel sayesinde, müşteriler daha hızlı ve daha uygun bir fiyata istedikleri yere teslim edebiliyor. Mısır'daki nakliye işletmesi, günümüzde çok daha fazlasını elde etmek için yüklemeyi kullananlar.


Mısır'da nakliye şirketi,olan Rota lojistik son zamanlardaki güvenlik önlemlerini gruplarının içindekilerin ürünlerinin ulaştırılması için Mısır'daki nakliye fiyatları aynı zamanda farklı ülkeler arasındaki maliyetlerin değerlendirilmesi ekonomik durumlara da bağlı olarak değerlendirir. Mısır'daki özel taşımacılık sektörü, karlı ödeme seçenekleri Özel taşımacılık sektörü Mısır'da gelişmeler, nakliye fiyatların Bu bilgilere dayanarak, gemiler ile deniz, hava ve karayolu taşımacılığına kıyasla denizyolu ulaşımının sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda hızlı ve rahat olduğu da görülmektedir.
Adres: Yalı Mah. Eski Belediye Sok. No:10/B Maltepe / İSTANBUL/TÜRKİYE
Telefon: 0850 308 79 51
Telefon: +90 216 442 2717
Mobil : +90 542 241 1649 ( Whatsapp)
E-mail: [email protected]
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Benzer konular Forum Tarih
V Diğer Dizinler 0 2K

Benzer konular

Geri
Üst Alt