MEXC Türkiye Ramazan Bayramı Özel Etkinliği ! Hediyeler Sizleri Bekliyor !

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

sercanblk

Yeni Üye
Katılım
15 Nis 2022
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
BursaDünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan MEXC, Türk kullanıcılara özel etkinlikler ile kazandırmaya devam ediyor.
MEXC ekibi Twitter üzerinden paylaştığı duyuru ile Türk kullanıcılara MEXC baskılı Tişört, Şapka ve Kanvas çanta hediye edeceğini duyurdu.


Bu özel etkinliğe katılabilmek için MEXC Türkiye resmi Twitter hesabını takip etmeniz, ilgili tweeti retweet etmeniz ve 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli. (Twitter üzerinden yapılmaktadır)


Etkinlik 18 Nisan saat 00.00 ile 27 Nisan saat 24.00 arasında gerçekleştirilecek. Bu tarihler arasında görevleri tamamlayan 50 kullanıcı çekiliş ile ödüllerin sahibi olacak.


Halihazırda MEXC üyeliği olan kullanıcıların spot işlem hacminin kümülatif olarak 1000 dolar üzerinde olması gerekiyor. Yeni kullanıcılar ise 500 dolardan fazla işlem yapmaları durumunda etkinlikten faydalanabilecek.


Bu özel etkinlikten ve daha fazlasından faydalanmak, düşük komisyon oranları ile işlem yapmak istiyorsanız referanslı linki üzerinden ücretsiz bir şekilde MEXC üyeliği açabilirsiniz.


MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM 
Geri
Üst Alt