Metin2 Pvp Serverler

Haven54

Kayitli Üye
Katılım
26 Mar 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Site Adı: Pvp Serverler - Metin2 Pvp Serverler - Metin2Serverler.biz.tr
Site Konusu: En Güzel metin2 pvp serverler ve yeni acılan pvp serverler listesini sitemizde bulabilir metin2 pvp ekleyebilirsiniz.
Site Açılış Tarihi: 2021
Site Alt Yapısı: Özel Script
Site Adresi: https://www.metin2serverler.biz.tr

Site Hakkında: Metin2 oyunu, Knight Online ve Silkroad Online oyunları ile birlikte bir döneme damgasını vurmuş oyunlar arasındadır. Bu oyunların kaynak dosyaları sızdırıldığı için de oyun gelişicileri bu oyunları yıllarca geliştirerek bambaşka bir boyuta çıkartmayı başarmıştır. Metin2'nin resmi sunucularına ilgi azalsa da Metin2 pvp serverler hala daha kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu oyunlarda gereksiz eklenti ve özellikler bulunmamakla birlikte artık çok daha kalıcı oyunlar haline gelmiştir. Bu sunucularda karakter geliştirmek çok daha kolay olmakla birlikte yine Discord programında bir araya gelen oyuncular lonca kurarak bu oyunlarda birinci olmaya çalışarak server ekibi tarafından dağıtılan ödülleri almaktadır. Sizlerde arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunları web sitemizden bulabilirsiniz.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst