Tanıtım Makine ile DPF Temizliği

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

BlueAjans

Yeni Üye
Katılım
17 Ocak 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
Clean Max Power yüksek standartlarda kalite anlayışıyla, DPF partikül filtresi temizleme makinesi imalatı konusunda teknolojik ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Makine ile DPF temizliği, filtredeki gaz ve partikülleri filtre yapısına zarar vermeden temizlemek için yapılmaktadır. Partikül filtresi belirli bir kullanım sonucu dolar ve zamanla tıkanır. Bu tıkanıklık motorun performansını düşürür, aşırı yakıt tüketimi ve çevre kirliliği gibi olumsuz durumlara sebep olur. Bu durumda, partikül filtresinin temizlenmesi gerekmektedir. DPF Partikül Filtresi Temizleme Makinesi, böyle durumlarda anında çözüm ve hızlı müdahale amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür.

Filtrede herhangi bir deformasyon oluşturmadan, filtrenin yapısına zarar vermeden makine ile DPF temizliği, kısa sürede ve başarılı şekilde yapılabilir. Özellikle aşırı dolu filtrelerde DPF partikül filtresi temizleme makinesi farkını yaşamak avantajlı olacaktır. Temizlik sonrası partikül filtresi yüksek performanslı şekilde kullanılabilir.
 
Geri
Üst Alt