Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajcınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Tanıtım Makine ile DPF Temizliği

BlueAjans

Yeni Üye
Katılım
17 Ocak 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
Clean Max Power yüksek standartlarda kalite anlayışıyla, DPF partikül filtresi temizleme makinesi imalatı konusunda teknolojik ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Makine ile DPF temizliği, filtredeki gaz ve partikülleri filtre yapısına zarar vermeden temizlemek için yapılmaktadır. Partikül filtresi belirli bir kullanım sonucu dolar ve zamanla tıkanır. Bu tıkanıklık motorun performansını düşürür, aşırı yakıt tüketimi ve çevre kirliliği gibi olumsuz durumlara sebep olur. Bu durumda, partikül filtresinin temizlenmesi gerekmektedir. DPF Partikül Filtresi Temizleme Makinesi, böyle durumlarda anında çözüm ve hızlı müdahale amacıyla geliştirilmiş özel bir üründür.

Filtrede herhangi bir deformasyon oluşturmadan, filtrenin yapısına zarar vermeden makine ile DPF temizliği, kısa sürede ve başarılı şekilde yapılabilir. Özellikle aşırı dolu filtrelerde DPF partikül filtresi temizleme makinesi farkını yaşamak avantajlı olacaktır. Temizlik sonrası partikül filtresi yüksek performanslı şekilde kullanılabilir.
 
Üst Alt