Magnesium - XenForo 2 Style

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

samet

Kayitli Üye
Katılım
23 Ara 2018
Mesajlar
52
Tepkime puanı
1
Puanları
6
Yaş
1020
magnesium-png.2028


For Magnesium - XenForo 2 Style, we introduce grid view for the navigation menu bar in this style, which means the other tabs like Home, Forum,... are hidden behind the main tab. You must click on the main Tab to open the other main tabs. This kind of view will bring to you the sense of overlapping at first, but look a deep side, you might feel the neat when the page is presented like that.

Magnesium - XenForo 2 Style shows us a deep contrast between Style name bar and the whole navigation bar, "Magnesium" text is highlighted by orange color while the remaining part has got the Oxford blue color.

Magnezyum - XenForo 2 Stili için, bu stildeki navigasyon menü çubuğu için ızgara görünümü sunarız; bu, Ana Sayfa, Forum, ... gibi diğer sekmelerin ana sekmenin arkasına gizlendiği anlamına gelir. Diğer ana sekmeleri açmak için ana sekmeye tıklamanız gerekir. Bu tür bir bakış açısı size ilk başta üst üste binme hissini getirecektir, ancak derin bir tarafa bakın, sayfa böyle sunulduğunda temiz hissedebilirsiniz.

Magnezyum - XenForo 2 Style, Stil çubuğu ve tüm gezinti çubuğu arasındaki derin bir kontrastı gösterir, kalan kısımda Oxford mavi renk varken "Magnezyum" metni turuncu renkle vurgulanır.

Download Now
 
Geri
Üst Alt