KurumsalMarket Akıllı Ticaret Servisleri - E-Ticaret & E-İhracat Yazılımları

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

HelluvA

Yeni Üye
Katılım
25 Şub 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
eticaret.png


KurumsalMarket Akıllı Ticaret Servisleri

Merhaba sevgili Wmaracı üyeleri, 2010 yılından bugüne Özel Tasarım & Yazılım projeleri geliştirirken 3 yıl önce faaliyete geçirdiğimiz Kurumsaltasarım Dijital Reklam Ajansı markasıyla İstanbul'da firmamızı kurduk ve çalışmalarımıza kurumsal olarak devam ettik. Mevcut müşterilerimizin özel talepleri ve doğan ihtiyaçlar sonrasında kendi altyapımız üzerine sıfırdan tamamen bize ait bir E-ticaret ve E-İhracat altyapısı geliştirdik. Sektörde ki mevcut sorunları ve şikayet kayıtlarını inceleyerek hazırladığımız ve geliştirdiğimiz yazılımı 15 Şubat itibariyle satışa çıkardık. KurumsalMarket Akıllı ticaret servisleri olarak, bir çok alanda çıkaracağımız yeni yazılımlar ve altyapılarla dijital sektöre özel yazılım çözümleri üreteceğiz.

------------------------------------------------------------
Özel hazırladığımız temayla birlikte Google Pagespeed Hızlarımız Mobil %75 üzeri - Masaüstü %85 üzeri ortalama hızlar almaktayız.
------------------------------------------------------------

Sektörde gerçekten hızlı, işlevsel, özel tasarımlı, kullanıcı deneyimli ve daima kendini yenileyen bir yazılım altyapısıyla sizleri tanıştırmak istiyorum.

Web sitemizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz : www.kurumsalmarket.com.tr

15 Gün Ücretsiz Denemek için Hemen Ön Talep Oluşturun!
 
Geri
Üst Alt