Tanıtım Kuponlinka.com - Kampanya, İndirim Kodu & Hediye Çeki

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Kuponlinka

Yeni Üye
Katılım
21 Mar 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Konya
Site Url
Kuponlinka.com - Kampanya, İndirim Kodu & Hediye Çeki
Site Title
https://kuponlinka.com
Site Adı: Kuponlinka.com - Kampanya, İndirim Kodu & Hediye Çeki

Açıldığı Tarih: 20.11.2021

Sitede kullanılan altyapı :Wordpress

Site İçeriği & Amacı :
kuponlinka.com online alışveriş yapanlar için internetteki tüm indirim kodlarını biraraya getiren ve bunları bilabedel sunan faydalı ve pratik bir internet sitesidir.

İndirim kodu, veya diğer ismiyle “kupon kodu”, “indirim kuponu”, “promosyon kodu”, “hediye çeki”, “avantaj şifresi”, “kampanya kodu” adı verilen kodlar internetten alışveriş yaparken kullanıldığı zaman fiyatı anında ekstra ucuzlatan sihirli kelimelerdir. Bu kelimeler harf ve rakamlardan oluşur ve sözlükte yazmaları gerekmez. (Örneğin “haftasonu10” gibi bir indirim kupon kodu haftasonunda %10 indirim veriyor olabilir.) Online alışveriş yaptığınız siteler bu kodları tanırlar; ve siz kodu yazdığınızda fiyatı ucuzlatmak üzerine programlanmışlardır.

kuponlinka.com bu kodları size bedava sunar ve benzersiz bir fayda yaratır. İndirim kodu kullananlar fiyatları sihirli bir değnek ile dokunur gibi ucuzlatır.
 
Geri
Üst Alt