Konu İçinde Çıkan Google Arama Butonu

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Kerem

Moderator
Web sitesi
www.forumsever.com
Merhabalar, bir süredir forumda açılan konularda görselde ki arama butonu çıkıyor ve arama yaptığımda forum içinde arama yapmiş oluyorum. Bu buton için bir çaba harcamadım kendiliğinden oluştu. Nedenini aradım ama cevap bulamadım. Birde size sorayım istedim. Adsense ile gelmiş olabilir mi ya da kullandığım cihazdan Google oturumum açık olduğu için olabilir mi?

Screenshot_2023-09-19-18-31-41-567_com.android.chrome.jpgScreenshot_2023-09-19-18-31-48-968_com.android.chrome-edit.jpg

Merhaba sanırım Kulan Ilan tarayıcı ile ilgili bir olay bende mobilde gayet normal görünüyor.

@ali gördüm üyeliğinizi hoşgeldiniz aramıza. Değerli yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim🙏

@cakal hocam HTML website inspector ile de kontrol ettim aynı. Sanırım tarayıcı değilde kullandığım cihazdan kaynaklı. Ama kullanışlı keşke herkese açmanın yolunu bulmsam 😄

Geri
Üst Alt