kategori değişimi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ronay ayk

Kayitli Üye
Web sitesi
muhabbetkuslari.org
smf 2.1.rc2 forumuma kategorilere icon eklemek yani değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ftp olmadan bu
işten çok anlamıyorum yardımcı olur muusnu ? (Detaylı alatır mısnız)

Merhaba biraz detaylı bilgi verir misiniz ftp olmadan dosyalarda nasil oynama yapabiliriz? icon yapisi nasil olacak png font icon.

orhan hocamın da dediği gibi biraz detay verirseniz iyi olacaktır.

Ama anladığım kadarı ile yanıtlayayım; css sprite tekniği ile kategori iconlarını değiştirebilirsiniz. Ama her halükarda birleştirilmiş icon dosyanızı klasöre atmak için ftp kullanacaksınız.

Edit 1 :
İlave olarak Smf Her Kategoriye font icon Eklemek konusunu inceleyebilirsiniz.

Resim-1586028064.jpg

Bu ikonları bu işeten anlamıyorum açıkçası ftp html site içinden değiştiremez miyim ?

ronay ayk' Alıntı:
smf 2.1.rc2 forumuma kategorilere icon eklemek yani değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ftp olmadan bu
işten çok anlamıyorum yardımcı olur muusnu ? (Detaylı alatır mısnız)

Hocam şöyle ki;

Sitenizdeki o istediğiniz simgeleri değiştirmek için ya mod bulacak mod yükleyeceksiniz bu birinci seçenek

Veya photoshop programında tek tek her birini hazırlayıp dosya haline getirip temanızdaki uygun klasöre atarak görünen simgelerle siz kendiniz oynayacaksınız buda ikinci seçenek

Bunun başka bi yolu en azından benim bildiğim kadarıyla yok çünkü kurulu dosyalarınızdan görüntüleniyor bu menünüzdeki o simgelerde dahil. Yani sizin sitenize ait olduğu için birazcık cPanel kullanımı gerektirecek.

Geri
Üst Alt