Tanıtım Kafes kuşu forumu muhabbetkuslari.org açıldı

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ronay ayk

Kayitli Üye
Web sitesi
muhabbetkuslari.org
Site Url
https://muhabbetkuslari.org/
Site Title
Muhabbet kuşu forum ve Kafes kuşlari forum
Merhabalar

Açıklama : Biliyorsunuz ülkemizde muhabbet kuşu, kanarya, sultan papağanı vb kafes kuşları çok beslenmekte, hatırlayanlar olacaktır belki bir forum sitem vardı ve baya güzel yerlere getirdik. Ama diğer arkadaş bu işi ticarete dökmeye başlayınca ve şikayetler gelince bende bu forumu bırakma kararı aldım ve hiç bir reklam ve ticaretin olmadığı sadece soruların cevaplanıp kafes kuşları hakkında bilgi verilen alan adı bende olan ve kullanmayı bıraktığım alan adını yepyeni şekilde tasarlayarak muhabbet kuşu forum olan muhabbetkuslari.org açma kararı aldım. Açtım.

Hedefler: Hedefimiz muhabbet kuşu forumu olan muhabbetkuslari.org daha çok insana ulaştırıp. Onların bilimsel bilgiye ulaştırmak. Bunu yaparken onları ticari amaç için kullanmamak. Aile ortamında ticaretin olmadığı saygı çerçevesi bir forum ve kısa sürede google bir numaraya oturmak. Ardından bilimsel dergi çıkarmak.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt