Tanıtım Kadın Bloğ Sitesi

cahide.net

Yeni Üye
Katılım
18 Eyl 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
muğla
Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Üzerimize giymiş olduğumuz elbiseler, aslında kişiliğimizi doğrudan doğruya karşı tarafa yansıtır. Bir iş görüşmesinde; karşı cinsle olan randevuda ya da arkadaşlarla cumartesi eğlencesine gittiğiniz zaman, karşılaştığınız her insanın sizde ilk bakacağı yer, kıyafetleriniz olacaktır. Bununla birlikte, seçmiş olduğunuz elbiseler, şahsınıza verdiğiniz değeri de yansıtacağından, kombin yapmadan önce muhakkak bir bilene danışmanız, oldukça yararlı olacaktır.

Her ne kadar televizyonlarda yayınlanan moda programları genel bir kesime hitap ediyor olsa da her insanın vücut yapısı, kişilik özellikleri ve fiziksel özellikleri farklı olduğu için herkes için belirlenmiş tek tip bir kombinden bahsetmek pek de kolay bir şey değil. Bu yüzden hazırlamış olduğumuz bu yazıda, sizlere sunacağımız kadın kombin önerileri, herkesin farklı özellikleri göz önüne alınarak hazırlandı.

Ne İstiyorsunuz?

Evet, sizlere sunacağımız önerilere geçmeden önce ilk olarak ne istediğinize tam anlamıyla karar vermeniz gerekiyor. Kadınca giyim tarzı mi yoksa biraz sportif bir kombin mi istiyorsunuz?

Eğer ilk seçeneği yani kadınsı elbiseleri tercih ediyorsanız ilk olarak kırmızı bir abiyenin altına sportif bir ayakkabı giymek gibi bir hata yapmamanızı öneriyoruz. Güzel bir kolyeyle taçlandırılması gereken böyle bir kıyafetin altına giyilecek en iyi ayakkabı hiç şüphesiz siyah bir topuklu ayakkabı olacaktır. Takacağınız halka küpelerin yanı sıra kullanacağınız begonya kokulu parfüm de karşı taraf da bırakacağınız intibaının şiddetini arttıracaktır.

Klasiklerin Gücü Adına

Eğer bir iş görüşmesine gidiyorsanız ya da kişilik olarak ‘big boss’ tarzını seviyorsanız, size vereceğimiz kombin önerileri arasında çizgili ceketler hiç şüphesiz başı çekiyor. Bununla birlikte maşayla düzleştirmiş olduğunuz saçlarınıza kesinlikle bir toka takmamalı, baş bölgenizde aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız.

Her ne kadar çoğu kombine uyum sağlıyor olsa da küpe kullanmaktan da kaçınmanız gerekiyor. Peki böyle bir kombinin aksesuarı ne olmalı? Elbette en güzel kadın saatleri arasından seçilmiş koyu renk bir kol saati, bu kombinin en önemli tamamlayıcısı olacaktır.

Son olarak ağır giyim tarzını benimsediyseniz kesinlikle topuklu ve canlı renklerle sahip ayakkabılardan uzak durmanız gerekiyor. Böyle bir kombinin altına en iyi siyah açma ayakkabıların gideceğini de ekleyerek bir başka kombin önerisine geçelim.

Enerjinin yansıması: Sportif Kıyafetler

Eğer yukarıda bahsetmiş olduğumuz kadın klasik giyim önerileri ilginizi çekmediyse ve biraz daha canlı bir şeyler arıyorsanız, işe ilk olarak spor tarzı ayakkabılarla başlamanız gerekiyor. Yalnız burada 'spor ayakkabı’ kavramının altını çizmek de fayda var. Elbette erkeklerin halı sahalarda giydiği ayakkabılardan bahsetmiyoruz!

Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli şey ayağınızın yapısı olmalıdır. Nasıl bir ayak yapısına sahipsiniz? Taraklı mi yoksa çıkık kemikli mi? Ayak tipinizi belirledikten sonra buna göre yüksek tabanlı ya da düz taban ayakkabıları seçerek kombini oluşturmaya devam edebilirsiniz. Sizlere verebileceğimiz en iyi kadın spor ayakkabı tavsiyesiyse modelden çok marka üzerine olacaktır.

Maalesef pek çok insan ucuz diye satın aldığı ayakkabılardan dolayı ayaklarıyla ilgili problem yaşıyor. Eğer sizler de böyle bir sorun yaşamak istemiyorsanız mutlaka bilindik ve güvenilir markaları tercih etmelisiniz. Peki ayakkabıların üzerine ne giyeceğiz?

Eğer biraz salaş yani rahat bir stiliniz varsa bol kesim yeşil renk eşofmanları sizlere tavsiye ediyoruz. Elbette seçtiğiniz beyaz Nike Air Max’in üzerinde başka bir şey düşünülemezdi Üzerinizeyse hakim yaka gömleklerden ziyade geniş yakalı t-shirtler daha güzel oturacaktır.

Rutin ’in Şıklığı

Eğer rutin bir hayat tarzını seviyorsanız ya da böyle bir hayatı arzuluyorsanız en iyi kadın gömlek modelleri kataloğuna bir göz gezdirmeniz de fayda var. Yukarıda spor kombini yaparken şiddetle kaçınmanızı tavsiye ettiğimiz hakim yaka gömleğin altına giyeceğiniz kalem etek size çok yakışacak! Elbette bu tarz etekler sizleri olduğunuzdan daha kilolu göstereceği için beden seçimini doğru bir şekilde yapmanız da fayda var.

Fiziksel Özellikler ’in Önemi

Nasıl ki saç kesiminde en önemli faktör yüz tipimizse, kıyafet seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli şey fiziksel özelliklerimiz olmaktadır. Hepimiz farklı özelliklere sahibiz ve dünyada hepimize yetecek kadar kombin var. Bundan dolayı kombin yapmadan önce kişisel özelilerimiz kadar fiziksel yapımızı da göz önünde bulundurmalı ve ondan sonra kombin seçimi yapmalıyız. Unutmayın ki siz her halinizle güzelsiniz...
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst