İzmir nakliye firmaları

venommedya

Yeni Üye
Katılım
29 Ara 2019
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
İzmir Nakliye, İstanbul ve Bodrum Nakliye, İstanbul ve Ankara Nakliyat, İstanbul Antalya Nakliyat en sıklıkla çalıştığımız illerin başında yer alıyor.

Talebinizin ulaşması sonucunda şehir içi ve Şehirler arası nakliyat hizmetlerı

Kerimoğlu nakliyat ekspertizi belirleyeceğiniz bir zamanda evinize gelerek taşıma sırasında uygulanacak yöntemi , gelecek aracı , kullanılacak malzemeleri belirler. Bu önceden planlama taşınma sırasında her şeyin düzgün ve sağlıklı gitmesi açısından son derece önemlidir.

Çünkü yapılacak ekspertiz ile beraber sizin eşyalarınızın çokluğu ve boyutları göz önünde bulundurarak hangi eşyaların taşınma sırasında hangi yöntem izlenerek çıkarılacağı belirlenmelidir. Ayrıca müşterilerimizin özel istekleri de taşınma öncesinde bilinmeli ve bunlar göz önünde bulundurularak taşınma işlemine geçilmelidir.

Taşınma sırasında da uzman ekibimiz ve kaliteli taşıma malzemelerimiz
eşyalarınız ayrı ayrı kolilenir , büyük ev eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için sarılır ve dikkatlice taşıma araçlarımıza yerleştirilir.Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen , yerleştirirken aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.
Amacımız , yeni evinize taşınırken sizlere en iyi hizmeti sunarak “Sorunsuz Nakliyat ” eşya taşıma işinizi gerçekleştirmektir.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst