• Merhaba Sitemizi Smf den Xenforoya taşıdık bundan dolayı şifrenizi güncellemeniz gerek verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz webtiryaki team.

[ İstek ] Webtiryaki archive modu

Merhaba Yine ben  8) Google'de arşiv ile ilgili arama yaparken bununla karşılaştım

https://webtiryaki.com/archive.php

Ücretli Ücretsiz Fark etmez geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Saygılar

cakal

Yönetici
Administrative
Web sitesi
webtiryaki.com
Merhaba mustafa bey bu arşiv modu seo için üretilmiş bir eklenti sizin sitenizin Google ye kaydı bile yok? ne isinize yarar bu mod?

Hocam malum bizim site ahalisi forum kullanma özürlü bir butonla bunu menüye eklersek aradıklarına rahatça ulaşırlar.

cakal

Yönetici
Administrative
Web sitesi
webtiryaki.com
mustafa' Alıntı:
Hocam malum bizim site ahalisi forum kullanma özürlü bir butonla bunu menüye eklersek aradıklarına rahatça ulaşırlar.

[member=2]orhan[/member] beyin gelmesini bekleyin mod onun elinden çıkma.

orhan

Moderator
Web sitesi
webtiryaki.com
Merhaba ekteki rar dosyasını masaüstüne acın archive.php dosyasını bir tex editörle açıp bu kodu kendi sitenize göre düzenleyin

Kod:
function archive_footer()
{
echo '
<div align="center" id="footer"><!--Copyright for webtiryaki must stay-->Webtiryaki Archive by <a href="https://webtiryaki.com/">Webmaster Forum</a><!--EndCopyright for webtiryaki must stay--></div>
	</div>
	</body></html>';
}

sonra
archive.css
archive.php

Dosyalarını sitenizin bulunduğu kok dizine (smf nin kurulu olduğu dizin) atin hepsi bu google nin ilk bakacağı dosya olacaktır

mustafa hocam buton eklemek isterseniz bu konuyu uygulayın takıldığınız yerde sorun arkadaşlar yardımcı olurlar benim maalesef zamanım yok fazla

Smf Menüye Manuel Buton Alt Buton Ekleme

Ekli dosyalar

• archive.zip
    3.4 KB · Görüntüleme: 0
Üst Alt