İstanbul Hurda Alımı Yapan Hurdacı - Metkim Geri Dönüşüm

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

metkim

Yeni Üye
Katılım
17 May 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Kullanılmayacak halde olan ve geri dönüşüm imkanı olan tüm işlenmiş maddelere hurda denir. Hurda toplayan ve hurdaların geri dönüşüme kazandırılması için çalışanlara hurdacı denmektedir.

İstanbul’da hurdacılık sektöründe 30 yıllık tecrübemizle METKİM Geri Dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Her çeşit plastik ya da metal fark etmeden değerinde hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinizde hurda alımı gerçekleştiriyoruz ve yerinde nakit-peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar arasında dürüst ve güvenilir bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimiz ile birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

Hurda fiyatı hesaplanırken hurdanın çeşidine, cinsine, kalitesine ve miktarına bakılır ve size özel en yüksek hurda kg fiyatı belirlenir.

Tüm hurda alım fiyatları (kg fiyatı) için 2021 güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

metkim-hemen-ara.jpg


Metkim Geri Dönüşüm
https://metkimgeridonusum.com/
 
Geri
Üst Alt