iPhone Servisi İSTANBUL ile İyileştirilmiş Tamir Deneyimi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ertanplencelik

Yeni Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
1020
İstanbul içinde en iyi iPhone servisinimi arıyorsunuz? iPhone servis hizmeti ise gerçek anlamda profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu yüzden çok fazla seçeneğiniz olmayacaktır. iPhone tamirinde, malesef ki sektör ile hiçbir alakası olmayan kişiler malesef ki sektörde faaliyet göstermektedir.

Buda kullancıları kötü bir tamir deneyimine sürüklemektedir. iPhone Servisi İSTANBUL olarak, servisimizde bu gibi kötü durumların hiçbirine yer bırakmadık. iPhone kullanıcılarına iyileştirilmiş bir tamir deneyimi sunuyoruz. Onarıma ihtiyaç duyan cihazlara yanlış müdahale yapmadan doğrudan teknik bilgimiz doğru arıza tespiti yapıyoruz..

Peki iPhone Servisi Olarak Neler Yapıyoruz?

Servisimizde sadece iPhone tamiri yapıyoruz. Alt kategorilere inecek olursak en küçük arızadan en büyük arızaya kadar tüm tamir ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikteyiz.

Örneğin, şebeke sorunları, ses sorunları, şarj sorunları, ışık, görüntü veya dokunmatik entegresi değişimlerinde tam olarak donanımlı bir şekilde çalışıyoruz. Kırık anakartları dahi belirli yöntemler ile onarabiliyoruz.. Bugüne kadar sayısız şekilde tamir işlemine imzamızı attık..

30 - 120 Dakika Onarımları
Ekran, Batarya, Kamera, Şarj Soketi, Arka Cam Değişimi

1-3 İş Günü Onarımları
iPhone 7 ses sorunu, iPhone 7 şebeke sorunu vb. gibi kronik iPhone arızalarıdır.

1-7 İş Günü Onarımları
Bu süre ise açılmayan ve arızasının ne olduğu bilinmeyen cihazların onarım süresi için gerekmektedir.


iPhone tamirine ihtiyacınız mı var? Daha fazla bilgi için, bize ulaşın..

 
Geri
Üst Alt