instakip - instagram takipçi satın alma


bariskopen

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1018
takipçi kazanmak için yüksek bütçelerle instagram takipçi satın al işlemi yapmaktan bıktınız mı? İşte sizlere en ucuz ve kaliteli çözüm önerisi olarak instakip.me sunuyorum. Eğer bir işletmeye sahipseniz ve yeteri miktarda takipçi ve beğeniye sahip değilseniz artık sorun etmenize gerek yok. Bu durumdan sizi instakip.me sitesi kurtaracaktır.

basliksiz-2-297144.png


instakip.me - instagram takipçi satın alma nedir?

instakip yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir sosyal medya danışmanlığı ve benzeri türevlerde hizmet veren kurumsal bir e-ticaret sitesidir. Birçok internet sitesinde olduğu gibi burada da 3d secure ödeme sistemi bulunmaktadır ve aktif olarak çalışan bir Whatsapp müşteri hattı bulunmaktadır. Uzun zamandır butikçi, giyimci ve türevi instagram üzerinden satış yapan müşterilerine instagram takipçi satışı yapmaktadır. Takipçileri satın alan kişilerin marka bilinirliği yani pr seviyesi artarak kullanıcıya güven sağlamakta ve satışlarının kalitesini arttırmaktadır. Bu vesileyle özellikle satın alma işlemlerini önermekteyiz. Müşterilerinize güven sağlamak ve satışları arttırmak sizin elinizde.

Instagram Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle satın alma işlemlerinde kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sistem üzerinden size uygun takipçi paketini bulun. Miktarını seçtikten sonra önünüze gelen ekranda ödeme yapacağınız miktarı onaylayın ve satın alın. Eğer satın alma konusunda sorun yaşarsanız whatsapp hattı üzerinden destek talep edebilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde instagram takipçi satın al basarak sitemize gidebilirsiniz.

instagram takipçi satın al - instagram takipçi satın alma işlemleri - en uygun instagram takipçi satın alma - instagram beğeni satın al
 
Üst Alt