Tanıtım Instagram Mavi Tik Alma

resthit2021

Yeni Üye
Katılım
13 Eki 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Turkey / Bursa
Web sitesi
www.dislimedya.com
Instagram mavi tik alma son dönemlerde popüler bir hale geldi ve bu konu ile alakalı çokça yanlış bilgiler de oluşmaya başladı. Sabit bir ücret ile Instagram mavi tik alınabildiği konuşuluyor ancak bu doğru değildir. Nasıl alınabildiğinden bahsetmeden önce Instagram mavi tik almanın şartları nelerdir? bunlardan bahsedelim.

 • Marka veya İşletme olmalısınız. Marka tescil işlemi İnstagram mavi tik alma konusunda en geçerli yöntemlerden biridir.
 • Gerçek bir kişi olmalısınız. Fenomen hesapları bunlara başlıca örneklerdir.
 • Doğrulanmak için Instagram'ın Hizmet Şartları ve Topluluk Kurallarına uymanız gerekir.
 • Biyografiniz tam ve eksiksiz olmalı, en az bir gönderi oluşturmalı ve tabi profil resminiz olmalı.
 • Takipçileriniz tamamen doğal ve gerçek kişilerden oluşmalı, bot takipçi ile Instagram mavi tik almak mümkün değil.
 • Basın bültenlerinde yer alın, popüler olun, gündemde kalın.
 • Hesap gizli olmamalı, benzersiz ve dikkate değer olmalısınız.
 • Gönderi etkileşimi ve artan ilgili.

Instagram Mavi Tik Fiyatları​

İnstagram mavi tik fiyatları, burada fiyatı belirleyen unsur gerçek bir kişi veya marka olarak ne kadar tanınır olduğunuz ile doğru orantılı işler. Sabit bir ücret ile Instagram mavi tik sahibi olmak mümkün değil. Bir üst paragrafta maddeler ile mavi tik alırken dikkat edilmesi gerekenleri sıraladık, bunlar içerisinden en zoru ve herkesin reddedilmesine sebep olan asıl detay, basın bültenlerinde yer alma adımıdır. Bu detaydan bahsedelim.

İnstagram mavi tik almak için popüler bir kişi veya kurum olmanız gerekir. Popüler bir kişi İnternet aramalarında en ön sıralarda çıkanıdır. İster bir marka ister mavi tik almak isteyen bir fenomen olun, haber siteleri sizden bahsetmedikçe, çeşitli online mecralarda paylaşılmadıkça mavi tik almanız pek mümkün değil.

Mavi tik almak için iletişime geçilmesi gereken yüzlerce ve hatta binlerce online platform olduğunu göz önüne aldığımızda profesyonel bir destek almak en doğrusu olacaktır. Türkiye’nin önde gelen, haber, magazin sayfalarında yayınlanacak, hedeflediğiniz anahtar kelimeler de ilk sırada çıkacaksınız, ancak bu şekilde mavi tik alma şansınız olabilir.

Instagram mavi tik almak için çeşitli bültenlerde reklamlar, kampanyalar oluşturduk peki ya reddedilirsek, evet bu son derece mümkün ama burada atlamamamız gereken detaylar şunlardır. Doğru bir reklam stratejisi ile Instagram mavi tik alma şansınız olur, Marka bilinirliğiniz artar, hedef kitleniz büyür, satışlarınız artar, hedef kelimeler de başarı sağlarsınız. Instagram mavi tik alma konusunda başarısız olunsa dahi doğru bir reklam yönetimi ile tüm bunları %100 başarmış olursunuz. Türkiye’nin önde gelen haber siteleri ve diğer online mecraları sizden bahsetsin istiyorsanız bizimle iletişime geçin, hedeflerinizi, markanızı anlatın ve bizden fiyat alın.

Instagram Mavi Tik Almanın Faydaları​

 • Markanızı korumaya yardımcı olur.
 • Benzer isimler ve taklitlerden korunursunuz.
 • Marka bilinirliğiniz ve dolaylı yoldan takipçi sayınız artar.
 • Markaya duyulan güven artar.
 • Instagram hikayelerinde yukarı kaydır özelliği aktif olur.
Kısacası mavi tik almak özellikle markalarda sizi ve müşterilerinizi güvende tutar. Fenomenlerde ise daha hızlı büyüme sağlar.

Dişli Medya SEO ve Web Hizmetleri aracılığı ile Instagram Mavi Tik almak için gereken şartları birlikte yerine getirelim. Siz sosyal medya hesabınızı aktif tutmaya devam edin, bizde tüm Türkiye’nin sizi duymasını sağlayalım.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst