İkinci El Lokanta Malzemeleri Alımı - Mertsan

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

ertanplencelik

Yeni Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
1020
İkinci el lokanta malzemeleri alan bir yer mi arıyorsunuz? Yada, ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alan bir yer mi arıyorsunuz? Çözümü yüksek fiyat teklifleri ile mertsanhurda.com 'da

Öncelikle Mertsan Hurda yıllardır İstanbul ve İstanbul' a komşu illerde hurdacı olarak ve ikinci el lokanta malzemeleri alımı konusunda faaliyet gösteren bir firmadır.

İkinci el lokanta malzemeleri alan yerler diye bir sorgu yaptığınızda muhtemelen bir çok firma ile karşılaşırsınız. Fakat Restorant malzemesi alanlar genellikle daha düşük fiyat teklifleri sunmaktadır. Mertsan Hurda ise, sürümden kazanmayı tercih eder ve minimum kâr marjı ile hizmet verir.

2. el restaurant malzemesi alan bir firma arıyorsanız hemen şimdi iletişime geçerek lokanta malzemenizi daha iyi tekliflerle değerlendirin. Almak istediğiniz herhangi bir lokanta malzemesi varsa yine bize ulaşarak ihtiyacınız olan mutfak malzemesi hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

 
Geri
Üst Alt