İmplant Fiyatları 2021

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

bilgiyuvasi

Yeni Üye
Katılım
7 May 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Site Adı:İmplant Dental & İstanbul İmplant
Site Adresi : https://www.implantdental.gen.tr/
Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress
Açıldığı Tarih:Ocak 2015
Site İçeriği & Amacı :
İmplant ve implant fiyatları hakkında bilgi vermek.

İmplant fiyatları, her yıl güncellenen kemik içi implant fiyatının üzerine, hastanın seçtiği implant markasının fiyatını toplamak ile bulunmaktadır. Kliniğimiz, Türk Diş Hekimleri Birliği’nin belirlediği kemik içi implant fiyatları üzerinden hesaplanmaktadır. Kliniğimiz bu konuda kafa karışlığı olmaması nedeniyle güncel implant fiyatlarının tarifesi siz değerli hastaları ile paylaşmaktadır.

Türk Diş Hekimleri Birliği’nin açıkladığı yeni fiyatlara göre, tüm diş kliniklerinin uyması gereken implant materyali hariç fiyatı 2.070 TL’dir. Bu fiyatın üzerine seçeceğiniz implant materyalinin fiyatı da eklenecektir.
İmplant fiyatları, kurdaki artışa bağlı olarak seçtiğiniz implant markasına göre sürekli değişebilmektedir. Gerçek fiyatı ancak diş hekimi muayenesinde öğrenebilirsiniz. Çünkü diş hekimi muayene esnasında eksik diş sayısı ve implantın estetik bölgede olup olmadığı gibi durumlar fiyatı belirleyen unsurlardır.

İmplant fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenen implant diş tedavisi fiyatları, diş kliniklere verilmekte ve taban fiyatlar belirlenmektedir.

İmplant fiyatları belirlenirken;

• Kullanılacak implantın markası
• Uygulayacak hekimin deneyimi
• Kaç adet implant yapılacağı
• Ödeme şekli
• Tedaviyi yapacak kliniğin implant fiyatları
• Diş Hekimleri Birliği’nin taban implant fiyatları önemlidir.

Kliniğimizden randevu alarak ya da arayarak telefonda aşağı yukarı bir fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Bunun için mevcut diş kaybınız hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. İmplant tedavisi bir kere yapılacağı için, tedaviyi uygulayacak hekimin uzmanlığı ve tecrübesi çok fazla önemli olmaktadır. Bunun dışında iyi bir klinik seçmekte önemlidir. Çünkü ömür boyu kullanacağınız implantın yerleşimi ya da sonrasında oluşabilecek komplikasyonlarda sürekli gideceğiniz yer kliniktir.


Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : İmplant alanında en öncü site olmak.
 
Geri
Üst Alt