Hiçbir Şey Yapmadan Para Kazandıran Otomatik Mining Siteleri

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Bileceksin53

Yeni Üye
Katılım
20 Eyl 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Web sitesi
www.bileceksin.com
Merhaba arkadaşlar şu an kendimin de kullandığı otomatik mining sitelerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Oturduğunuz yerden hiçbir şey yapmadan YATIRIMSIZ aylık en az 50-100 tl kazanabilirsiniz.

Tek bir siteden çok fazla kazanamayacağınız için bütün sitelere üye olmanızı öneririm.[/center]

İlk sitemiz SEELVER

http://seelver.cc/ref/emirhan53

[/B]Yukarıdaki linkten üye olduktan sonra size 200GH/s limit veriyor ve günlük YATIRIMSIZ 21.4 DOGE kazanabilirsiniz. Hiçbir reklama tıklamanıza etmenize gerek yok her şey otomatik sadece hangi kripto parayı kazanmasını istiyorsanız onu etkinleştirmeniz gerekli.

İkinci Sitemiz 7STAR.LTD

http://7star.ltd/ref/emirhan53

Bir önceki siteyle aynı altyapıya sahiptir. Yukarıdaki linkten üye olduktan sonra size 200GH/s limit veriyor ve günlük YATIRIMSIZ 21.4 DOGE kazanabilirsiniz. Hiçbir reklama tıklamanıza etmenize gerek yok her şey otomatik sadece hangi kripto parayı kazanmasını istiyorsanız onu etkinleştirmeniz gerekli.

Bu iki siteyle bile yatırım yapmadan günde 43 DOGEcoin kazanabilirsiniz.

Üçüncü sitemiz CRYPTOPLACE.CLOUD

https://cryptoplace.cloud/?ref=emirhan.bakar53

[/B]Yukarıdaki linkten üye olun. Üye olduktan sonra site size bedava 2500.00 Gh/s verecek bununla istediğiniz kripto parayı kazım işlemine başlayabilirsiniz. Günlük iyi para bırakacaktır.

Yukardaki 3 sitenin de ödeme limitleri düşüktür ve çok kazandıran sitelerdir. Diğer vakit kaybı sitelerden değildir. Bizzat kendim de kullanmaktayım. Ayrıca bu işlemleri yaparken pc nizi açık tutmanıza GEREK YOK. Bulut sunucular ile kazım yapıldığı için herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor. Sadece üye olup ayarları yapmanız yeterlidir.

Önerdiğim FAUCET (musluk) Siteleri
Arkadaşlar otomatik kazım yapan siteler dışında kullandığım ve ödeme aldığım 2 tane faucet sitesi var bunlar dışında başka bir şey kullanmıyorum. Çünkü çoğu zaman kaybı ve çok az kazandırıyor ya da ödeme yapmıyor. Bunlardan size bahsetmek isterim:

İlk Faucet sitemiz CLOUDFAUCET

https://cloudfaucet.io/r/64498

[/B]Yukarıdaki linkten üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra 45 dakikada bir faucet yapabilirsiniz. Bitcoin, Litecoin ve Dogecoin olarak kazanç sağlayabilir ve cüzdanınıza rahatlıkla çekim yapabilirsiniz. Minimum ödeme limiti 1750 Dogecoin. 3-20 Dogecoin arasında faucet verdiği için rahatlıkla minimum ödeme limiti kazanabilirsiniz.

İkinci Faucet sitemiz FAUCETCRYPTO

https://www.faucetcrypto.com/ref/148148

Yukarıdaki linkten üye olmanız gerekli. Üye olduktan sonra günlük giriş bonusu ve 40 dakikada bir faucet yaparak satoshi kazanabilirsiniz. Faucet'ın yanı sıra PTCads ve shortlinks ile çeşitli görevleri yaparak coin kazanabiliyorsunuz. Ödül sistemi var yaptığınız görev sayılarına göre coin ödülleri kazanabiliyorsunuz. Ayrıca sistemde levellar var seviyeniz arttıkça bonus coin de kazanma fırsatınız oluyor. Çekim limiti çok çok düşük 10 DogeCoin bile çekim yapabiliyorsunuz. Aklınıza gelen bütün kripto paralardan çekim yapabilirsiniz.

Arkadaşlar sizler için deneyip araştırdığım ve kazanç sağladığım siteleri derledim. Refli linklerden üye olursanız beni mutlu edersiniz. O kadar emek verdim. Hiçbir şey yapmadan az bir uğraşla aylık 100 tl kazanabilirsiniz. Hiç yoktan iyidir bence. Bol kazançlar dilerim...

Ödeme Kanıtı:

https://prnt.sc/ug7tsi
 
Geri
Üst Alt