Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

evillusionss

Yeni Üye
Görsel

1.) ModSecurity Kapatıldı Test Edildi Aynı Hata
2.) Farklı Tarayıcılarda Test Edildi Aynı Hata
2.) PHP Versiyon: Eskiydi Ve 7.4 Yaptım Aynı Sorun
3.) .Htaccess Dosyasında Eski Kodları Silip Aşagıdakı Kodla Degiştim Gine Aynı
[KOD]<IfModule mod_rewrite.c>
Yeniden Yazma Motoru Açık
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [VEYA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [VEYA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^.*$ - [NC,L]
RewriteRule ^(data/|js/|styles/|install/|favicon\.ico|crossdomain\.xml|robots\.txt) - [NC,L]
RewriteRule ^.*$ index.php [NC,L]
</IfModule>[/KOD ]

4.) CPanel Üzerinden Php Multi ini Dosyasındaki memory_limit ve post_max_size Değerlerini Yükselttim Gine Aynı
Konu Açarken Panelden Kotegori Oluştutrken Konu Altına Cevap Yazdıgımda Sürekli Beni Yukarda ki Hata Görseli Engellemektedir Çözümünü Bilen Arkadaşlarımız Varsa Yardımcı Olmalarını Rica Ediyorum Keyifli Forumlar Herkeze.​

Merhaba görselde sorunu belirtmiş aslında 403 hatası sizin yapacak bir şeyiniz yok Sunucu yöneticinize başvurunuz! güvenlik nedeniyle bazı fonksiyonları sınırlamış maalesef bu xenforo her host da çelişmiyor.

kolay gelsin

Merhaba görselde sorunu belirtmiş aslında 403 hatası sizin yapacak bir şeyiniz yok Sunucu yöneticinize başvurunuz! güvenlik nedeniyle bazı fonksiyonları sınırlamış maalesef bu xenforo her host da çelişmiyor.

kolay gelsin
İkinciye Yazdım Destek Talebiden yazdım cıldırmalık bır olay 5 gündür bu olayı çözmeye çalışıyorum yapmadıgım hiç birşey kalmadı adam bakıyor bir sorun yok diyor nasıl insanlar anlamıyorum :)

Geri
Üst Alt