Haber botları

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

arkan34

Yeni Üye
Katılım
28 Kas 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Web sitesi
wmnet.org
Mobil telefonların yaygınlaşması ile birlikte insanlar artık internet üzerinden birçok veriye ulaşmaktadır. Haber siteleri ise oldukça popülerdir. Bu siteler yayınladıkları haberleri Haber botları  sayesinde aktarıp kullanabilmektedirler. Bu nedenle insanların sürekli takip ettiği haber sitelerinin içeriklerinin güncel ve eksiksiz haber sunması önemlidir. Diğer yandan kaynaktan alınan haberlerin izinle kullanılma gerekmektedir.  Kaynak belirtilmeli veya link üzerinden yönlendirme yapılmalıdır.


Haber siteleri açısından verilerin sorunsuz getirilmesi sağlanmalıdır. Gelen haberin içeriğinde değişiklik yapmak da oldukça önemlidir. Eğer haber direk olarak yayınlanırsa bu haber kopya olarak görülecektir. Sektörde rekabet oldukça fazladır. Az bir kaynakla rekabet edebilmek pek mümkün değildir. Kullanıcıları sürekli sitede tutabilmek için kaynak sayısının fazla ve çeşitli olması lazımdır.
 
Geri
Üst Alt