Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara yanıt gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajcınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, o halde ne bekliyorsunuz?

Haber botları

arkan34

Yeni Üye
Katılım
28 Kas 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1018
Web sitesi
wmnet.org
Mobil telefonların yaygınlaşması ile birlikte insanlar artık internet üzerinden birçok veriye ulaşmaktadır. Haber siteleri ise oldukça popülerdir. Bu siteler yayınladıkları haberleri Haber botları  sayesinde aktarıp kullanabilmektedirler. Bu nedenle insanların sürekli takip ettiği haber sitelerinin içeriklerinin güncel ve eksiksiz haber sunması önemlidir. Diğer yandan kaynaktan alınan haberlerin izinle kullanılma gerekmektedir.  Kaynak belirtilmeli veya link üzerinden yönlendirme yapılmalıdır.


Haber siteleri açısından verilerin sorunsuz getirilmesi sağlanmalıdır. Gelen haberin içeriğinde değişiklik yapmak da oldukça önemlidir. Eğer haber direk olarak yayınlanırsa bu haber kopya olarak görülecektir. Sektörde rekabet oldukça fazladır. Az bir kaynakla rekabet edebilmek pek mümkün değildir. Kullanıcıları sürekli sitede tutabilmek için kaynak sayısının fazla ve çeşitli olması lazımdır.
 
Üst Alt