Google'dan SEO ile ilgili Youtube kanalı

cakal

Yönetici
Katılım
5 Ara 2018
Mesajlar
532
Tepkime puanı
175
Puanları
43
Konum
izmir
Türk webmasterler için de müjde olabilecek bir haber var. Google web yöneticileri için SEO konusunu işleyecek bir Youtube kanalı açtı. Yanlış bilinen SEO yöntemleri ve Google’ın hoşuna gitmeyecek konular bu kanalda açıklığa kavuşturulacak. Google web yöneticilerinden ne istiyor?

Google resmi webmaster kanalında yeni bir video serisi yayına giriyor. İlk fragman bugün yayınlandı. Kanalda İngilizce SEO ipucu mahiyetinde videolar yayınlanacak. İşin ehli SEO masterler tarafından hazırlanacak olan videolar, videolara yazılan sorulardan esinlenerek hazırlanacak. Bu güne kadar Google SEO konusunda çok fazla ipucu vermemeyi tercih ediyordu. Google SEO Mythbusting yöneticisi tarafından oluşturulacak video dizisinde işlenmesini istediğiniz konular varsa siz de fragmanın altına yorumunuzu ekleyebilirsiniz.

Google SEO için ilk açıklama
Google yöneticisi fragmana açıklama olarak şu ifadeleri mot düştü:


“SEO konusu bir kara kutu olabilir ve SEO ve geliştiricilerin birlikte çalışması ve aynı dili konuşması her zaman kolay değildir. Bu seride, WTA ekibinden Martin Splitt ve SEO topluluklarının üyeleri, ortak yanlış kavramları netleştirmek ve ortak soruları cevaplamak için teknik SEO etrafındaki konular hakkında sohbet edeceğiz. Bir hafta sonra çıkacak olan ilk videomuzu kaçırmayın”

Önümüzdeki hafta Google yetkilileri Google optimizasyonu konusunda ilk kez web kullanıcılarına fikir verecek. Siz de ilk yayınlanacak “SEO ile ilgili sorular” videosunu kaçırmayın.

Google yeni SEO teknikleri video dizisi fragmanı

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst